Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Sandradjer said:

Nama rekose da mogu i pismeni zadaci da se ne odrze ali da se obavesti aktiv o razlozima pa to ljudi tumace Nesposoban sam 

Imali smo i prošle godine isti ovaj cirkus, pa se polemisalo oko toga. Pošto je raspust počeo ranije nisu svi stigli da održe pismene zadatke, pa su prebačeni u drugo polugodište. Odluka o tom prebacivanju je zajedno sa obrazloženjem morala da stoji u zapisniku Stručnog veća i da se dostavi pedagogu.

Pričam o propisanim pismenim zadacima, iz srpskog i matematike to su četiri pismena zadatka u toku školske godine, strani jezici imaju dva (u osnovnoj školi, ne znam kako je u pravilniku o ocenjivanju za srednju). Ministarstvo nije dozvolilo da se taj broj smanji. Ako su bili predviđeni i dodatni kontrolni zadaci, to je moglo da se izbaci.

Link to comment

Cela strategija kod nas šta reći roditeljima što smo sad prešli na kabinetsku. Nema rekli odozgo - poboljšavamo epidemiološke mere, pojačavamo dežurstvo, posvećujemo posebnu pažnju petacima i šestacima koji nikad nisu imali kabinetsku. Okej je to, samo je upozorenje nekako baš preterano, vidi se da će biti frke zbog promene. A realno ovo da svako ima svoju učionicu je neodrživo, numeju da se spakuju kad treba kući  da se ide.

Link to comment

iz davicha su trazili mejlove roditelja da "shalju" roditeljski na mejl, pa pretpostavljam da to ima veze sa nechim. da li bi taj mozda 15 dec bio kraj polugodusta ili ne?

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

iz davicha su trazili mejlove roditelja da "shalju" roditeljski na mejl, pa pretpostavljam da to ima veze sa nechim. da li bi taj mozda 15 dec bio kraj polugodusta ili ne?

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

Da

To bi bio kraj

Link to comment

Pa i kod mene. Valjda je kod svih tako :mellow:

Ništa dok ne stigne depeša :happy:

 

Ovo za Kona mi jutros rekla mama jednog deteta. Ona mi reče i da raspust počinje petnaestog, ničim izazvana...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...