Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

ali realno dobra im je fora ovo uvaljivanje roditeljima i fokus vajber grupama, kad ne znaš šta ćeš, prebaci na raju, em kao stalo ti do demokratije, em će raja da bude odgovorna za neizbježne fejlove

Link to comment
ali realno dobra im je fora ovo uvaljivanje roditeljima i fokus vajber grupama, kad ne znaš šta ćeš, prebaci na raju, em kao stalo ti do demokratije, em će raja da bude odgovorna za neizbježne fejlove

to je tachno, ali roditelji seru godinama kako bi da se pitaju za sve, i pokushavaju da se pitaju i drndaju te nesrecne prisvetare do besvesti, zna se i sa kojim ciljevima, e pa sad im je prilika. sad shto je nezgodan trenutuk istorijski, e pa shta sad, ne moze mnogo da se bira kad ce revolucija dry.png sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 6
Link to comment

Kako će to da funkcioniše? Pošalješ dete u školu i moliš boga da će da ode tamo? Koje zlo, ovo je kao da si poručio klincima da te njihov život ne interesuje ama baš nimalo. Pritom se još više ugrožava odnos škole i roditelja, kao da nije već ugrožen. Huškaju nas jedne na druge, sad treba usmeriti svu snagu na to da im ne uspe. 

  • +1 3
Link to comment
Kako će to da funkcioniše? Pošalješ dete u školu i moliš boga da će da ode tamo? Koje zlo, ovo je kao da si poručio klincima da te njihov život ne interesuje ama baš nimalo. Pritom se još više ugrožava odnos škole i roditelja, kao da nije već ugrožen. Huškaju nas jedne na druge, sad treba usmeriti svu snagu na to da im ne uspe. 

+200  

poruka je ko jebe shkolu.

 

druga poruka je isto, hteli ste da kontrolishete, sad kontrolishite.

 

uvek se setim jedne moje matematicharke kojoj je neki nasilni roditelj doshao na chas da je kontrolishe, kao chuo je on da ona to ne radi dobro. i ona ga izvede na tablu. poshto ja predajem matematiku, moram da znam shta vi znate, ako hocete da lepo saradjujemo hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
ali realno dobra im je fora ovo uvaljivanje roditeljima i fokus vajber grupama, kad ne znaš šta ćeš, prebaci na raju, em kao stalo ti do demokratije, em će raja da bude odgovorna za neizbježne fejlove
Tako vučićevski metod.

Prebacivanje odgovornosti uz minimum angažmana.

Sent from fav toy

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

+200

 

 

poruka je ko jebe shkolu.

 

druga poruka je isto, hteli ste da kontrolishete, sad kontrolishite.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Poruke je odvratna jer ruši premisu da nisi ti vlasnik svog deteta. Koja postoji jer nikako ne možeš da budeš vlasnik. Poruka je najgora koju sam ikad čuo od bilo koje države. Spremam se da dreknem to čim dođem tamo, da se dogovorimo da ne radimo tako. Jebeš ministarstvo. Tako smo i u martu - lepo odjebali dopise, oslonili se na svoje znanje i iskustvo, napravili svoj sistem i to je nekako uspelo. Nije nikakvo rešenje da opet to radimo, ali je najbolja opcija.

Link to comment

nek vam je bog u pomoci. mi smo svakako kod kuce i ne gine nam neshro :dry:

shta se pricha, jel sharan ostaje ili dolazi neki novi struchnjak sa vizijama :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
nek vam je bog u pomoci. mi smo svakako kod kuce i ne gine nam neshro dry.png

shta se pricha, jel sharan ostaje ili dolazi neki novi struchnjak sa vizijama s_w.gif

sent from bubamoto


Da se vrati brat Verbara!

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment
Da se vrati brat Verbara!

.... Shiit has hit the fan!

bogami, ti znash da sam ja bila nepravedna prema bratu verbari, ali nije lud da se vraca. mislim, i prvi put je bio lud [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
bogami, ti znash da sam ja bila nepravedna prema bratu verbari, ali nije lud da se vraca. mislim, i prvi put je bio lud [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Ehhh, a još kad sam čuo zašto je zglajzno, nije lud da se vrće...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

druga poruka je isto, hteli ste da kontrolishete, sad kontrolishite.

 

Nevezano za to ko šalje poruku, buba je u pravu 100%. Osetim se kao izdajnik kad se digne prezabrinuto roditeljstvo u odbranu potomstva.

 

Dobro, ni prosvetari nisu imuni na pojave glupih i zlih, ali kad se setim za šta su silni otac i majka dizali glasove... Da im je do političkog uređenja stalo 10i deo kao do juniorovog komfora, bili bi smo Šangrila.

 

Mogu misliti kakav niz spektakularnih slomova će da ispadne sa ovim sranjem.

  • +1 2
Link to comment

Umesto da roditelji ne moraju da pravdaju izostanke, a mi gledamo u pasulj ko nije pravdao zato što neće da dete ide u školu a ko zato što ne zna da dete nije bilo u školi, mogli su prosto uvesti da roditelji mogu da pravdaju izostanke strahom od zaraze. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Školska godina i obrazovanje pod koronom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...