Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, gospa buba said:

ali, ali. ti imash raspust 3 meseca, radno vreme 4 sata, pripreme ne pishesh nove nikad, nego koristish proshlogodishnje (!), poso otaljavash ko da su deca krompiri! :hihi:

izeshcete vi shto se ne jede i radnim danom i subotom, i mi s vama :cry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

:rolf:

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ali, ali. ti imash raspust 3 meseca, radno vreme 4 sata, pripreme ne pishesh nove nikad, nego koristish proshlogodishnje (!), poso otaljavash ko da su deca krompiri! :hihi:

izeshcete vi shto se ne jede i radnim danom i subotom, i mi s vama :cry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Samo ti zezaj :D

 

Evo, produžiše ga :dry:

 

Link to comment

pa zato sto su tri dana produzenja raspusta, po ruzicevim recima, "važna i osetljiva" odluka. u sistemu u kome jos samo medved na biciklu i pokojna rahela ferari nisu drzali i/ili gubili casove.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, Sandradjer said:

Suska se da cemo odradjivati subotama ili vi to onako?

Quote

Kada je reč o nadoknadi časova zbog eventualnog produženja jesenjeg raspusta, Ružić je rekao da će se nadoknađivati radnim subotama ili dodatnim časovima.

„Krajnja mera može biti produženje školske godine, ali mislim da do toga neće doći“, rekao je Ružić.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Radi Ruzic, svaka cast. Blago nama.

 

Edit: Danas mi je na casu bila jedna ucenica uzivo. Radila pismeni iz drugog predmeta pa se jos izvinjavala sto kasni na cas. Sama u skoli ceo dan. 

Edited by Sandradjer
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Koji raspad.

Bas mi je bilo tuzno. Popricah da detetom, sleze ramenima, ima pismene i da odgovara neke predmete, mama joj imala koronu pa je izostajala sa nastave 

Edited by Sandradjer
Link to comment

kod nas je jedno odeljenje krenulo kombinovano, u nekoliko je odsutno po 3-4 ucenika, ostala kompletna ili sa jednim odsutnim.

doduse, u poslednja tri dana dvoje kolega pozitivno, bracni par. 

tri nedelje onlajn nastave od polovine septembra, kad je situacija bila otprilike kao sada u bg ili ns, su bile ocgledno pravi potez. ne znam sta ce se sada postici sa ovih 9 dana.

 

Link to comment
5 minutes ago, Aleksija said:

ne znam sta ce se sada postici sa ovih 9 dana.

 

Deca će u NS i BG blejati po tržnim centrima, verujem i u ostalim gradovima je slično, a pojedini roditelji će moći da ih vode i na neku planinu, malo duže od inicijalno planiranih 3-4 dana...

 

Malo li je? :fantom:

 

A ko pitaš za koronu, neće se ništa bitno postići, osim što će se nastavnici zaraženi koronom moći vratiti da rade sa tri dana manje odsustva...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...