Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Mislim da sve teze podnosim ovu situaciju :sad:.

Jedva se kontrolisem, hocu da iskocim iz koze. 

Ruzic odlucuje o nasim zivotima i nasem zdravlju. Odlucuje o tudjoj deci. 

Sve su dozvolili po skolama, nikakvog reda nema da bi bili srecni retardirani primerci naseg drustva. Sramotno je kroz sta prolazimo. On ce da kaze onlajn ili ne. 

Ovo da ostane zapisano za sva vremena da se Srbija prokuzila preko dece. 

Sta nam rade, a razuma nema medju ljudima. I oni koji se ne zaraze i nekako ostanu zdravi ce psihicki stradati od ovih nenormalnih okolnosti 

 

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment

mene direktor javio zvanichno da ne idem na posao na koji svakako ne idem nego da se staram o djeci koja su na raspustu a ako ipak dodjem da znam da nece bit grejanja.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
22 minutes ago, Sandradjer said:

Blago tebi :). Prosvetarski pozdrav 

ma ja sam onlajn od marta 2020 i idem samo u laboratoriju, a to je, ispostavilo se, 4x godishnje po 2-3 nedelje. a i to ako rade mashine. zato sam ja tako lake ruke na onlajn nastavu i ta zezanja, mada su djeca velika :hihi:

  • +1 1
Link to comment

i kod nas isto neshto, al ocenjuje se ko na traci, kolko ko da, valjda ruzicu tabela da se poshalje da je sve pod konac, ne znam blink.png

jelda da je bio nemoguc neki kontekst u kom bi sharan izgledao normalno (ajd ne bash sposobno, to je vec previshe), al eto, ispada da moze :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:



jelda da je bio nemoguc neki kontekst u kom bi sharan izgledao normalno (ajd ne bash sposobno, to je vec previshe), al eto, ispada da moze :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

+1

 

 

Link to comment

majkemi, budu izbori, skinu ruzica, postave nekog bukvalno trepljara, krupan jednocelijski organizam. i niko nishta, chekamo da trepljar donese odluke i sve tako, chudimo se malo, al moglo je i gore da bude unsure.gif


da se razumemo, trepljar, ne bichar. bichara preskachemo, bichar ima neki karakter [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.









  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...