Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

kvarcovani jutros

- Roditelji koji u septembru ne žele decu da šalju u školu, neće to morati da pravdaju

Ovo je ausvajs za propast koji preveden na srpski znaci kud koji mili moji ili neka se snalazi/spasava svako za sebe i kako zna i ume...

Skola je ili obavezna ili ne, ili je - s obzirom na korona okolnosti - organizovana ovako ili onako, dobro ili lose, ali ostaviti izlaz sebi, mislim na vlast, u obliku koji je u gornjoj izjavi dat je vrhunac pokusaja pranja ruku i prebacivanja odgovornosti za eventualnu - ne daj boze - katastrofu na roditelje i to na naprimitivniji nacin.

Otprilike, sve smo uredili i organizovali ali, eto, ako vam se ne svidja, ne morate da saljete dete u skolu, nikom nista....

Obaska sto briga za obrazovanje kao takvo nema ama bas nikakvu ulogu niti mu, ocigledno ima mesta u razmisljanjima nadleznih :isuse: 

Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

ahahahahahahahahahahahahahha

 

a kako će učiti ako neće biti online nastave za I - IV, prepisivaće od druge dece iz odeljenja 

 

 

Rekoše, ko ne bude išao u školu, prepisaće od onih koji idu :rolf:

Link to comment
9 minutes ago, arkonada said:

Ovo znači da kada prvo dete bude imalo virus (daleko bilo ali teško da neće) da niko neće otići u školu...

... a da ce neko od ukucana, opet daleko bilo - otici u bolnicu...

Link to comment

samo da podsetim da je i predškolsko obavezno.

tačnije... sretoh jutros vaspitačicu od ove naše mlađe... i ona mi kaže da možda ove godine neće biti... na papiru hoće, ali u praksi već su dobili neku najavu da roditelji neće morati da šalju decu u predškolsko... više od nje ćemo saznati uskoro... na Viber grupi.

Link to comment

Dakle, ovo kao u 19 veku...

 

Ko ima da plati ili sam ima širinu da obrazuje dete, dete će mu biti pametno...

 

Ko nema da plati i mora da se bori za život, šta sad, jebi ga, više sreće drugi put i njemu i detetu...

 

Idioti, idioti, idioti....

  • +1 1
Link to comment

ionako ce privatni bukachi sa viber grupa sve odluchivati umesto nas.

 

a shkolovanje ko ima shkoluje se ko nema jebiga je kod nas zadat pravac odavno i sad ce korona da mu ispogoduje 300%

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Školska godina i obrazovanje pod koronom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...