Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

FTN u Novom Sadu prve dve nedelje online. I predavanja (donekle razumljivo) i vežbe (wtf). Pa poštenije je staviti moratorijum nego se sprdati sa online nastavom na fakultetu. Plus ne razumem jer korone trenutno u Srbiji gotovo da nema.

Link to comment

ako nemaju vezbe u laboratorijama prve dve nedelje, ne vidim problem. mi smo tek pocheli da ponovo dizemo laboratorije ( a nemamo djake) jer za redovne korisnike nismo mogli da smislimo bezbedan format i raspored, a da se isposhtuju svi zahtevi.

kad pochinje ta nastava?

sent from bubamoto

Link to comment
  • 2 weeks later...

situacija na školskoj Viber grupi eskalira, razredna krenula na CAPS lock:

 

Quote

MOLIM SVE RODITELJE KAD OTVARATE GOOGLE UČIONICU ZA DECU, KORISTITE OBAVEZNO ŠKOLSKE NALOGE KOJE SAM VAM POSLALA A NE LIČNE. UBACUJETE SAMO DECU!!!!!

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
22 minutes ago, zorglub said:

U AT su viši razredi (ekvivalent 6.-9. razredu osnovne) takođe prešli na online, samo što još nisu sasvim načisto da li će nastavnici da predaju od kuće ili iz škole. :isuse:

zavisi samo koliko drzava smatra da su joj nastavnici duzni za taj predivni super laki posao koji su blagosloveni da ga obavljaju, nezasluzenim velikim primanjima, celim danima i nocima nezasluzenog slobodnog vremena i mesecima stracenog godishnjeg odmora i samo shta to malo, isprichaju u shkoli i idu kuci. nasha drzava npr smatra da joj se ima ljubiti skute, jer ionako armije nekvalifikovanih radikalki chekaju da uskoche da predaju fiziku i nemachki. neshto shtagod. nashei ce slati u shkolu chetvoronoshke, samo da ne poshalju kuci, dok ne bude stvarno do gushe i nokata. a ne da se bahate kod kuce :s_w:

  • +1 3
Link to comment

Većina društvenih fakulteta je prešlo na potpunu online nastavu...

 

Nas sa tehničkih i ove sa medicinskih drže i dalje( i moja potpuna podrška za to)...A lično i dalje ne znam nikog zaraženog sa simptomima ovih dana, od nekoliko stotina ljudi..

 

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...