Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Malopre mi javlja sestra da joj je klinac imao petnaestominutni test iz hemije, a da je posle, na ostatku časa ( ja računaom , celih 7 minuta), predavala novo.

Inače, on je sedmi razred i hemiju je uživo imao dvaput, ovo danas je treći put.

Link to comment
9 minutes ago, Arkadija said:

Malopre mi javlja sestra da joj je klinac imao petnaestominutni test iz hemije, a da je posle, na ostatku časa ( ja računaom , celih 7 minuta), predavala novo.

Inače, on je sedmi razred i hemiju je uživo imao dvaput, ovo danas je treći put.

hudini isto. samo ce petominutni da bude, blic test, da zena dokuchi da li iko ishta kapira. a odluchila je da predaje duplo, svima, pa dokle stigne. da ne moze na novom predmetu da ostavi decu da rade od kuce. pa kad se uhodaju, onda ce da proba da stize.

 

zabole sharana.

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

hudini isto. samo ce petominutni da bude, blic test, da zena dokuchi da li iko ishta kapira. a odluchila je da predaje duplo, svima, pa dokle stigne. da ne moze na novom predmetu da ostavi decu da rade od kuce. pa kad se uhodaju, onda ce da proba da stize.

 

zabole sharana.

Ah, ta vaša je blaga žena, koja vodi računa o deci. Ova tamo je poslednja od nekoliko veštica , koja još nije otišla u penziju, a pošto moj sestrić nije imao neku radnu svesku ( nemam pojma šta je to i da li postoji onda i neradna sveska) rekao joj je da nije znao da treba da je ponese, ona mu je rekla nadrkano , da je to njegov poblem. On je uoptrebio reč nadrkana kad je prepričavao majci, nisam ja sada dodala.

Link to comment

Dok se BG Univerzitet ne usaglasi, Niš ide online na nekim fakultetima.

 

Realno, ovi sa Pravnog, Ekonomskog i raznih društvenih fakulteta mogu online bez problema. 

 

Neka profesori dele materijale i eventualno obezbede audio ili video strim predavanja (koja mogu da budu i kraća i konciznija nego inače). Konsultacije mogu i online.

U tom slučaju veći deo posla bi pao na asistente, koji bi radili sa studentima preko ZOOM-a,  MS Teams ili Google višenja.

Link to comment

Prekjuče sam baš pitao da li su obezbeđene obećane maske za nastavnike. Ništa od toga, naravno. Obećanje kvarcovanog, nikoga ne obavezuje, sredstava nema, neka nastavnici plaćaju.:D 

Link to comment
4 hours ago, Aleksija said:

 

 U priručniku SNS-a za javne funkcije u poglavlju Izjave stoji: "Reći bilo šta, rečenicu obavezno završiti sa "dobar rezultat" ("odličan ishod", "bolje od svih prethodnika"... po izboru i kontekstu)

Link to comment
 
 U priručniku SNS-a za javne funkcije u poglavlju Izjave stoji: "Reći bilo šta, rečenicu obavezno završiti sa "dobar rezultat" ("odličan ishod", "bolje od svih prethodnika"... po izboru i kontekstu)
Koliko god blesavo i providno izgledalo, baš tako i jeste, i takav priručnik postoji.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...