Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Sandradjer said:

Javlja da je pozitivna i ona. Odradila smenu. Toliko o merama :sad:

proizvodnja ne sme da stane, danas umesto bolesne biologicharke - slinava zamena :isuse:

  • +1 1
Link to comment

danas, Viber grupa, vrtić

 

Quote

Poštovani roditelji,
obaveštavamo vas da je u periodu od 17.01- 24.01. 2022 godine ukupno 178 naših zaposlenih obolelo od Kovida. U svakom od naših vrtića , na žalost, svakodnevno se povecava i broj obolele dece.
S obzirom na situaciju koja je vrlo izazovna, u narednom periodu ( da bismo uopšte mogli da funkcionišemo) , neke grupe će se spajati, menjaće se vaspitači kao i radne sobe u kojima deca borave.
Apelujemo na sve roditelje da , ukoliko imaju mogućnosti, decu u narednom periodu ne dovode u vrtić bar neko vreme, dok ne prevazidjemo ovaj krizni period.
Hvala

move-along-people-nothing-to-see-here.jp

Link to comment

Kod nas nema bolesne dece, sva su 'u izolaciji'. Ima ih milion u izolaciji. 

 

Petaci zahvalni Alahu Budi što su ih opet razdvojili :rolf: Mislim deca su realno pametna: Previše nas je stalno je haos neki. Jeste.

 

Likovno igraonica, ako i to. S desetoro dece je smejurija. A ovo razrednovanje, poslali smo bivšu razrednu u Palmotićevu, bukvalno, žena tražila da ide ja imam preporuke za tamo i direktorka i ja kao idi nemoj se zezati. Pa ćemo joj naći nekog dobrog, baš se sjebala duša me zabolela. 

 

Što se mene tiče, držim roditeljski u sredu. Mislim da će moj ćale (koji me zna iz skroz drugog ugla) da pobenavi. Kad sam bejbisitovao za kintu samo je ponavljao 'sad ti daju i bebe...', kao u bunilu. Šta će sad reći ja ne znam. Poenta je držati ih mejl-telefonski razgovor, na vajber ne odgovaraš i ćao. I onda ako će i noću da pišu nek pišu ja odgovaram kad odgovaram. Biće ok.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Quote

 

"Jedna srednja škola u Pančevu je morala odmah da pređe na onlajn nastavu jer ima 13 zaraženih nastavnika i veliki broj đaka. I mnoge druge škole u Vojvodini su počele da se zatvaraju, odnosno da prelaze na onlajn", kaže Milorad Antić, nastavnik i predsednik Foruma srednjih stručnih škola.

Prema njegovim rečima, virus se širi neverovatno brzo i u svim školama koje rade kombinovano je smanjen broj đaka koji dolaze.

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=01&dd=25&nav_category=12&nav_id=2094584

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...