Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Dobio sam starešinstvo nad najluđim odeljenjem u školi. To su oni što sam pre 2 god tražio kad im je otišla ta prva carica i onda su mi rekli ne mož ti to i dali ih jednoj isto carici i preiskusnoj i sad je i ona odustala i sad smo ja ili neki smešni nastavnik fizičkog na zameni. Bože oprosti mi da ću žrtvovati život svoj i svoje male porodice za veće dobro

Link to comment
6 minutes ago, Hermetico said:

Dobio sam starešinstvo nad najluđim odeljenjem u školi. To su oni što sam pre 2 god tražio kad im je otišla ta prva carica i onda su mi rekli ne mož ti to i dali ih jednoj isto carici i preiskusnoj i sad je i ona odustala i sad smo ja ili neki smešni nastavnik fizičkog na zameni. Bože oprosti mi da ću žrtvovati život svoj i svoje male porodice za veće dobro

to ti je cena za stalno zaposlenje. esenesovche! :D

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

to ti je cena za stalno zaposlenje. esenesovche! :D

Ahahaha ali stvarno nije, mogu sad da odbijem. Ustvari to će mi biti mantra jer bar 50% mene želi da me otpuste a 100% zna da mogu bez tog posla

 

EDIT Zaista zaista mogu da odbijem imam 50% fonda niko ne može da me natera. Ali jeste fakin najbolje za decu i školu da ih uzmem ja :frust:

Edited by Hermetico
Link to comment
31 minutes ago, maharaja said:

čuj, nikad ne znaš kada ćeš nekom od tih klinaca promeniti život. Meni je nastavnik likovnog vrlo značio u odrastanju u verovatno još gorem odeljenju, i par sitnica koje je uradio su mi poprilično odredile život na bolje.

Apsolutno se slažem, ali to inače radimo i to je druga priča. Ovo je jedna od onih situacija gde odluku donosiš sam (i mislim da sam je doneo davno, kad sam tražio da im budem razredni), al ja ovde kukam ali i dobijem često pametnu reč. Oni su u međuvremenu dodatno poludeli s jedne strane, ali ima samo par meseci do kraja sa druge pa ćemo videti da li će me ovo mejk ili brejk. 

 

Zaista uvek mogu da odbijem ili napustim poziciju a i sam posao, za to sam se pobrinuo. Jebiga ja volim da probam - između ne probati i probati ću probati, znam :D  Takav sam odmalena...

Edited by Hermetico
Link to comment

@Hermetico Srecno, biti odeljenjski jos u doba korone je veliki izazov, i jos u problematicnom odeljenju. Na stranu sto posao nije placen. Izvestavaces nas redovno kako ide. Taman mi je potrebna obuka. Neke moje kolege odeljenjske staresine istrosise se nacisto u svakom smislu. Bas sam o tome razmisljala mnogo nakon ovih veca na polugodistu. Intenzivno primecujem promene tokom korone, jer je situacija takva pa isplivava svasta nesto. 

Uglavnom, ima onih koji rade samo sto ih zakon obavezuje i drugih koji se unose u svaki problem, a ekstremni medju njima cini mi se i prelaze granicu tipa da se bave problemima za koje nisu strucni. 

 

Super sto imas motivaciju :)

 

 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Sandradjer said:

@Hermetico Srecno, biti odeljenjski jos u doba korone je veliki izazov, i jos u problematicnom odeljenju. Na stranu sto posao nije placen. Izvestavaces nas redovno kako ide. Taman mi je potrebna obuka. Neke moje kolege odeljenjske staresine istrosise se nacisto u svakom smislu. Bas sam o tome razmisljala mnogo nakon ovih veca na polugodistu. Intenzivno primecujem promene tokom korone, jer je situacija takva pa isplivava svasta nesto. 

Uglavnom, ima onih koji rade samo sto ih zakon obavezuje i drugih koji se unose u svaki problem, a ekstremni medju njima cini mi se i prelaze granicu tipa da se bave problemima za koje nisu strucni. 

 

Super sto imas motivaciju :)

 

 

kako nije? dobice ihaaj  preko dva somica :D

  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Hermetico said:

Dobio sam starešinstvo nad najluđim odeljenjem u školi. To su oni što sam pre 2 god tražio kad im je otišla ta prva carica i onda su mi rekli ne mož ti to i dali ih jednoj isto carici i preiskusnoj i sad je i ona odustala i sad smo ja ili neki smešni nastavnik fizičkog na zameni. Bože oprosti mi da ću žrtvovati život svoj i svoje male porodice za veće dobro

 

Čestitke :D lol

Koji je razred, ako nije tajna?

  • Wub 1
Link to comment
9 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Čestitke :D lol

Koji je razred, ako nije tajna?

Osmi, jutros sam u fazonu da odbijem ahahahaha. Videćemo. Strašno mnogo posla imam van škole i bez toga jedva stižem. Znaće se uskoro.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

Osmi, jutros sam u fazonu da odbijem ahahahaha. Videćemo. Strašno mnogo posla imam van škole i bez toga jedva stižem. Znaće se uskoro.

 

Oni će da idu za koji mesec, to ti nije glavobolja, samo što ćeš da se akaš sa formularima, i ne možeš da odeš na more pre sredine jula. :D (Ja svakako ne mogu, ali vidim ostale kako lepo zbrišu 20. juna)

  • +1 1
Link to comment

Znači bračni par kolega koleginica - ona zaražena pitaju da li on da dođe ovi kažu 'ako je zdrav naš stav je bolje da radi'...

 

Šta god bude kako god bude užasno sam srećan što sam napravio da nam opstanak ne zavisi od mog posla u školi, stvarno mi nisu jasni.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Koleginicin muz zarazen, ona mora u skolu jer je vakcinisana. Rekli joj da ne brine posto ionako ne skida masku :D.

Onda probala na dete da uzme bolovanje posto je dete u izolaciji i ne ide u vrtic zbog oca rekli joj ne moze. Otac je na bolovanju i taman moze da cuva dete. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...