Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Quote

„Zimski raspust u Srbiji počinje 31. decembra i završava se 24. januara, s tim što u Vojvodini počinje 24. decembra. To piše u našem kalendaru. Što se mene tiče, raspust počinje kada sam rekao, mada se možemo prilagoditi“, kazao je ministar za televiziju Pink.

Ružić je kazao da je procena lekara iz Kriznog štaba „veoma važna“ u donošenju konačne odluke o početku raspusta ali i dodao da i učenike treba oceniti i završiti prvo polugodište.

„Stoji konstatacija lekara da u drugoj polovini decembra imamo slave ali imaćemo ih i u januaru. Možemo da razgovaramo na tu temu na sednici Kriznog štaba ali je mnogo važnije kako ćemo primenjivati epidemiološke mere tokom raspusta“, naveo je ministar.

https://rs.n1info.com/vesti/ruzic-o-zimskom-raspustu/

 

Zamajavanje se nastavlja...

Link to comment

U skoli je grozno. Prava kosnica. Jos ova zima pa je sve zatvoreno. Neka odeljenja su svi tu, opet neko drugo nedostaje ih pa mogu reci skoro pola. Prica se o nekom stomacnom virusu. 

Nastavno osoblje se sve vise opusta. U zbornici se samo nesto casti i jede i pije (bile jubilarne nagrade). 

Ne zadrzavam se i zbrisem cim zvoni :D

  • +1 1
Link to comment

nikada mi nije bilo jasno zašto je 31. decembar radni dan

 

iz mog iskustva, gde god da sam radio to je bio dan kada se ionako svi razbeže oko 12, uz amin šefova i ako nema nešto hitno

 

čak i u privatnom sektoru gde sam trenutno, 31. decembar je pro forme, direktor šibne ujutru mejl i svi odu oko 12 ili 13. osim ako nema nešto hitno.

 

za mojih 19 godina radnog iskustva nikada ne ništa hitno nije desilo 31. decembra

 

dešava se u pravosuđu da budeš dežuran 31. decembra na 1. januar, ali to je bio jedan čovek od njih 50. pa se menja svake godine, tako da bi sledeći put došao na red za 50 godina  

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ted said:

nikada mi nije bilo jasno zašto je 31. decembar radni dan

 

iz mog iskustva, gde god da sam radio to je bio dan kada se ionako svi razbeže oko 12, uz amin šefova i ako nema nešto hitno

 

čak i u privatnom sektoru gde sam trenutno, 31. decembar je pro forme, direktor šibne ujutru mejl i svi odu oko 12 ili 13. osim ako nema nešto hitno.

 

za mojih 19 godina radnog iskustva nikada ne ništa hitno nije desilo 31. decembra

 

dešava se u pravosuđu da budeš dežuran 31. decembra na 1. januar, ali to je bio jedan čovek od njih 50. pa se menja svake godine, tako da bi sledeći put došao na red za 50 godina  

Ne možeš da shvatiš kakvi su ti fejk radni dani u školi :D  Ultimativno dostignuće je da ne polome nameštaj

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...