Jump to content
IGNORED

Novogodisnje slavlje u pandzama korone


precog

Recommended Posts

23 minutes ago, gospa buba said:

kad pre opet :ohmy:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

zakasnio sam ove.

 

na trpezi svedski sto: dja fajzer, dja zeko, ruska, nabavilo se specijalno za najludju noc i malo moderne za sladokusce. od priloga pilulice od fajzera, a sece se merckom. 

za vegane i new agere ima i ivermectina.

 

piju se elektroliti, cinka i vitamina d.

 

 

Link to comment
Quote

 

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША, МАРИЈА ШЕРИФОВИЋ И САРА ЈОВАНОВИЋ БЕСПЛАТНО ЗА БЕОГРАЂАНЕ У НОВОГОДИШЊОЈ НОЋИ

 

Желим да обавестим грађанке и грађане Београда, да ћемо ове године у нашем граду имати један од најбољих дочека Нове године у Европи. Наступиће три заиста велике звезде, не само у домаћим оквирима, већ регионално па и у европским појмовима – Jelena Karleuša, Marija Serifovic и Сара Јовановић.

 

На тај начин ћемо показати да можемо са домаћим уметницама да направимо праву светску атракцију. Уговор који смо управо потписали предвиђа да све три наступе без хонорара, односно бесплатно, због чега сам им веома захвалан. Јелена Карлеуша, Марија Шерифовић и Сара Јовановић донеле су одлуку да у Београду наступе бесплатно у новогодишњој ноћи и на томе им се захваљујем у име свих Београђанки и Београђана. Оне су звезде које су могле да наступе било где, али су одлучиле да остану у свом граду и улепшају новогодишњу ноћ суграђанима.

 

У питању је концерт на отвореном, на којем ће бити поштоване све епидемиолошке мере које у том тренутку буду на снази. Простор испред Народне скупштине је велики, али у овом тренутку не можемо знати колико људи ће моћи да присуствује.

 

Од 2013. године учествујем у организацији дочека Нове године, али никада нисам био срећнији и никада нисмо имали бољу "екипу".

Наравно, концерт који организујемо у новогодишњој ноћи није све што спремамо за Нову годину. Имаћемо још једну конференцију за новинаре на којој ћемо заједно са ЦЕБЕФ-ом најавити догађаје за 30. децембар. Биће то изненађење намењено другој врсти публике. Одбор Београдске зиме ће објавити програм који припремамо за децу. Мислим да ћемо у новогодишњој ноћи послати лепу слику из Београда.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Datum : 31.12 do 3.1.

Prevoz:  Avion, direktan let AirSerbia

Grad: Atina

Hotel: 3* nocenje sa doruckom,  na oko 100m od trga Sintagma.

cena: oko 500e za 2 osobe.

 

Moja zena kaze "nekako mi je to skupo" :isuse:

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Milosh76 said:

Datum : 31.12 do 3.1.

Prevoz:  Avion, direktan let AirSerbia

Grad: Atina

Hotel: 3* nocenje sa doruckom,  na oko 100m od trga Sintagma.

cena: oko 500e za 2 osobe.

 

Moja zena kaze "nekako mi je to skupo" :isuse:

 

gde ste ovo našli?

ja ili vidim 500e po osobi, ili neku cenu od ~150e ali sa autobuskim prevozom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...