Jump to content
IGNORED

LIVE LP/CD ... Živi albumi koje volite


Indy

Recommended Posts

1 hour ago, Indy said:

Da ne trolujemo druge topike, može ovde... Evo, 1 koji mi prvi pade na pamet u kategoriji, za početak... (Takođe nau plejing)

 

 

 

Fenomenalna ploca!

Link to comment
29 minutes ago, Radoye said:

Ma dalo bi se bez problema skupiti 50-tak odlicnih lajv albuma sigurno.

 

Iskreno bih imao problema da sastavim listu kraću od 500... I to samo pod uslovom da Zappu ograničim na serijal "You Can't Do That on Stage Anymore" :D (što je 6 albuma)... Mada je po meni najbolji Zappin (i svakako 1 od legendarnih Live albuma uopšte) "The Best Band You Never Heard in Your Life". (Ja inače Zappine žive albume generalno volim više od studijskih, jer je njegov banter bio jednostavno nenadjebiv u istoriji popularne glazbe. Ne dosadi ni posle 300 slušanja.)

 

The-Best-Band-You-Never-Heard-In-Your-Li

 

 

A onda imamo Bowiea i "Ziggy Stardust: The Motion Picture", a takođe i Pink Floyd Live at Pompeii (što baš i nije koncertni album, pošto publike nije bilo, ali jeste živi album... plus fenomenalan.) Plus i par od Bowiea iz kasnije karijere, besprekoran A Reality Tour (DVD plus audio tj album.) Takođe se ni malo ne gadim kasne karijere Davida Gilmoura koji je opet posetio Pompeii i tamo odradio još 1 savršen album, makar i bez svojih Floyda.

 

A kad smo kod guilty pleasures, sve živo što sam čuo od Iron Maiden je rock solidno...

 

u-https-cdn-shopify-com-s-files-1-0988-4

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...