Jump to content
cedo

Ćale, ovo je za tebe

Recommended Posts

bejzbolka
Posted (edited)
2 hours ago, kipo said:

Evo Ljiljana Smajlovic na rts, izmedju ostalog, pronalazi razloge da opravdava policijsko nasilje.

jos tvrdi da je ekstremna desnica organizator

Ljiljana Smajlovic je personifikacija Politike kao lista, mislim da je trebalo da ostane dozivotno urednica. 

To je taj ljigavi-šatrointelektualni-tobozeobjetivni-dupeuvlakacki stil koji je nesto najodvratnije ikada vidjeno, a svojestveno njoj i tom djubretu od novina.

Edited by bejzbolka

jorma shparga
43 minutes ago, slow said:

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije pred put u Francusku.

Vučić je građanima, preko Instagrama, poručio:
Dragi građani, obećao sam vam da ćemo umeti da zaštitimo mir i stabilnost, uprkos kriminalnim huliganskim nasilničkim napadima kojima smo svi šokirani. Šokirani jer u Novom Sadu 1941. kada su Hortijevske fašističke jedinice upale one nisu oštetile fasadu, zgradu Gradske kuće. Neki ljudi sinoć jesu. Ja samo molim naše ljude, i u Beogradu i u Novom Sadu i u svim drugim gradovima, da se ne suprostavljaju batinašima. To ćemo da radimo mi kao država, radićemo i pobedićemo. Sačuvaćemo mir za našu zemlju, predaja nikad nije bila opcija, a ja sad letim za Pariz, da se borim za našu Srbiju. Vidimo se uskoro, Srbija pobeđuje.

sunce ti, koji je to bolesnik

kako Hortijevski fasisti, pa ja sam mislio da od njegovih prijatelja Madjara nikad nismo nikakvo zlo doziveli , jebao ga Orban u usta ona zvalava, odvratna.

• +1 1
  • Hvala 1

keitel
2 hours ago, čekmeže said:

Jedino što tebe žulja ovde je što ne postoji ekstremna levica spremna da se pošiba, na njihovo nasilje ne verujem da bi imao primedbe. A ako stvarno misliš da se nenasilnim metodama može promeniti vlast u nedemokratskoj državi, onda si u velikoj zabludi. 

Ne znam za chandru, ali mene ovo prilično žulja. Ne zato što sam pobornik nasilnih metoda, nego zato što u svakoj situaciji u poslednjih x godina može i da se okupi milion ljudi, oni će uvijek biti taoci šačice najagresivnijih huligana koji će određivati tok akcije.

cedo
Posted (edited)
34 minutes ago, Jumanji said:

Niska policija

ovde nema nasilja ... samo je vucic peder... svi polako neka otkazu poslusnost

Edited by cedo
  • +1 1
  • Wub 1

napadaj

• +1 6
  • Wub 1
  • Haha 2

dragance
3 minutes ago, cedo said:

ovde nema nasilja ... samo je vucic peder... svi polako neka otkazu poslusnost

To je zato što su to lokalni panduri koje svako poznaje. Da su se tu našli neki iz drugog grada, garantujem da se ovo ne bi desilo.

slepa živana
9 hours ago, Sludge Factory said:

To je ono zbog cega sam sinoc i pomenuo da je neko trebalo da preusmeri protest od skupstine ka necemu drugom, da ne kazem da ga otme od Levijatana i slicnih. Ali nije imao i nema ko, a i, doduse, to bi bilo lakse da je tu masa od jedno 20.000 nelevijatanaca. Posto levijatanci nece Djilasa, Jeremica itsl. a Djilas i Jeremic ne mogu da izvuku kriticnu masu na ulicu, onda zaista ostajemo na tome da nema ko i da smo ga ugasili. 

koliko sam shavtila, juče je u novom sadu jedan čovek pokušao to da uradi, da preusmeri... i sad je u zatvoru zbog izazivanja nasilja

"Krov nad glavom" traži oslobađanje Mirana Pogačara, jednog od govornika na jučerašnjem protestu u Novom Sadu

Joe D
2 minutes ago, keitel said:

Ne znam za chandru, ali mene ovo prilično žulja. Ne zato što sam pobornik nasilnih metoda, nego zato što u svakoj situaciji u poslednjih x godina može i da se okupi milion ljudi, oni će uvijek biti taoci šačice najagresivnijih huligana koji će određivati tok akcije.

sinoc je tok akcije odredio onaj koji je poslao svu policijsku silu ove zemlje na 10 hiljada demonstranata. sve drugo ne vredi da se komentarise. a takozvana levica je sama demonsrirala zasto se nista ne pita i zasto imaju podrsku na nivou statisticke greske. 

• +1 5

Hamlet Strašni
29 minutes ago, iDemo said:

Ovo je sf level "Srbin (23), državljanin Vatikana"...

Није. Момак би лако могао да буде Јеврејин одрастао у Украјини.

• +1 1

Frank Pembleton

E jel se neko od organizatora izjašnjava za danas?

.... Shiit has hit the fan!

cedo
15 minutes ago, dragance said:

To je zato što su to lokalni panduri koje svako poznaje. Da su se tu našli neki iz drugog grada, garantujem da se ovo ne bi desilo.

Jasno je to ... polako

dragance
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Није. Момак би лако могао да буде Јеврејин одрастао у Украјини.

Naravno. Poznajem podosta njih na NZ.

• +1 1

Apollo Creed
18 minutes ago, dragance said:

Ma da...malo se povukli,kasnije prebijali i hapsili.Imaš na Južnim vestima.

Kakvi lokalni,isti penis sve to.