Jump to content
cedo

Ćale, ovo je za tebe

Recommended Posts

Frank Pembleton

lik je ladno bolji frajer s maskom nego bez
Maznuo je on dobru ribu samo tako

.... Shiit has hit the fan!

hefaca
16 minutes ago, Milosh76 said:

"Klinci" koji sad imaju 30 godina, a nisu klinci sada, pre 12 godina su bili jedva punoletni... Ovo su klinci od 23-24 godine max, koji su tada mozda bili Osnovci..tako da ti je poredjenje izuzetno lose

Ovo je produkt Vuciceve propagande, kako je harper lepo objasnio

Ono su klinci od 18, a ovo su klinci mladji seniori? 

Jbg vrv je Vucic kriv za njihovu nezrelost...  

Rekoh da znam mnogo vise 24orogodisnjaka koji nisu produkt propagande...

Inace, lepo drustvance opkolilo dopisnicu iz Nisa. Postalo je normalno biti vulgaran bez ikakve mere, stila. Nesto poput ppp-a. Uz pravdanje da nemamo kud, to je jedini ventil. Ne to je pink, sano s one strane duge...

keitel
2 minutes ago, Budja said:

I zato Slina  dobija KZS uz sav protokol u Vladi Srbije u 1 tenzicnoj™ situaciji. Upravo suprotno, ovo je Slinina demonstracija da se ne igraju sa njim.

Ovo je Slinina poruka Vucicu da ne kontrolise sve i da se pazi.

Tako je. Jebena dvorska policija je jedina služba u ovoj državi koja radi posao za koju je plaćaju, samo onda kad treba.

• +1 1

Barrister
Just now, chandra said:

Ne znam sto ste toliko skocili na ovo. Pa nije nam prvi protest i ne bi bilo prvi put da gledamo provokatore kako okrecu protest na nasilnu stranu. U krajnjoj liniji, ako mora da bira izmedju mirnih i nasilnih protesta, moj utisak je da bi psiho uvek izabrao ovo drugo. Nas sanak pusti je da nesto njega nesto ovaj protest ugrozava, barem kratkotrajno (na duze staze moze da zapali neku iskru otpora koja ce mu se obiti o glavu).

Zato što je priča da DB sve kontroliše nebuloza na nivou 5g i isti nivo razmišljanja.

Njemu bilo koji protesti smetaju zbog sujete, ali ga mirni protesti ne ugrožavaju i to smo videli.

Izveo je ovoliku silu i to mu svakako ne ide u prilog na bilo koji način.

• +1 8

Budja
5 minutes ago, chandra said:

Ne znam sto ste toliko skocili na ovo. Pa nije nam prvi protest i ne bi bilo prvi put da gledamo provokatore kako okrecu protest na nasilnu stranu. U krajnjoj liniji, ako mora da bira izmedju mirnih i nasilnih protesta, moj utisak je da bi psiho uvek izabrao ovo drugo. Nas sanak pusti je da nesto njega nesto ovaj protest ugrozava, barem kratkotrajno (na duze staze moze da zapali neku iskru otpora koja ce mu se obiti o glavu).

Ali, ne mozes kao opozicija to da kazes, moras da branis one gradjane koji su na protest dosli. NDBG je ceo protest nazvao rezijom. Ej!

Dao sam kroki kako je saopstenje moglo da izgleda.

Skyhighatrist

3u3rdn0.png

• Hvala 1
  • Haha 6

trust
8 minutes ago, Budja said:

I zato Slina  dobija KZS uz sav protokol u Vladi Srbije u 1 tenzicnoj™ situaciji. Upravo suprotno, ovo je Slinina demonstracija da se ne igraju sa njim.

Ovo je Slinina poruka Vucicu da ne kontrolise sve i da se pazi.

Iskreno,u bilo kojoj bar normalnoj državi se ministar policije ne bi obratio sinoć..kada se upalo u skupštinu..

Jumanji

Anonymous
Posted (edited)

@Skyhighatrist

Zar nije on zaražen?

Edited by Anonymous

Њујоркер
Posted (edited)

@Skyhighatrist Pravda za BBB

Edited by Њујоркер

James Marshall

Ja bih onda u tom maniru ovaj proglas NDB označio kao muljažu DB u pokušaju da razjebu i razjedine proteste. 

• +1 3
  • Wub 1

3opge
Just now, Skyhighatrist said:

3u3rdn0.png

samo napred, nek se spremi Japan

napadaj

Više se priča o dva dana kamenja i baklji za koje se ni ne zna da li su doletele iz naroda ili od službe, nego o šest meseci mirnog šetanja od Trga do Vlade

ordi
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Maznuo je on dobru ribu samo tako

.... Shiit has hit the fan!

izvinte, ja mrem :lolol:

• +1 1
  • Haha 4