Jump to content
cedo

Ćale, ovo je za tebe

Recommended Posts

SNARC
1 hour ago, J-♣ said:

Obratiti pažnju na batu i drugare gde lageruju lovu - Urugvaj,

i to tek kao krajnji plan c sa razrađenim planom evakuacije,

dotle, njemu, bati, kumovima, tj. kartelu se ne mrda odavde

Tamo su nam @JozoMujica i mali Stanoje, nema sanse da ostanu neprimeceni ako zapale sa kintom tamo. 

beyoncé
2 hours ago, ToniAdams said:

pa pre mislim to drugo, sto je bogumi prilicno jezivo

veoma jezivo. samo njihovo prisustvo na praznoj ulici je bilo vrlo uznemirujuće, a onda su počeli i da pucaju.

kažem, nismo znali čime jer se nije video onaj gasoviti trag kao kada bacaju suzavac, samo projektili koji su varničili pa su tako bili vidljivi.

odjednom su bukvalno okrenuli cev ka nama (mislim da je montirana na ona vozila, ali ne mogu da tvrdim) i čuo se pucanj.

momentalno smo se srušili dole, a onda razleteli po sobama da vidimo da li su svi dobro jer su u tom trenutku svi članovi moje porodice bili na nekom prozoru.

onda je počelo da peče grlo i nos i malo smo suzili.

Caligula

Ako ako

neka sami sebi navlace omcu.

Frank Pembleton

Evo ga Gajić na Newsmax adria

.... Shiit has hit the fan!

Anonymous
2 hours ago, msv said:

Istresli su suzavac i u praznu Kraljice Marije, nakon obrađenog Taša.

Oni ko NATO '99-te, sve neiskorišćene bombe na Straževicu, Bataju ili u Jadransko more.

Milošica

I kod Novog Groblja su izbacivali bez razloga,u domu na Karaburmi svi pozatvarali prozore koliko se osetilo.

ZerrorR
2 hours ago, ragasto said:

Kao u staaara dobra vremena - okupiš gusare i povedeš ih u pljačku. Ako od te pljačke ne bude ništa, a oni su naoštreni onda si ti kao vođa najebao.

Pravda za pirate i gusare... Veća demokratija bila kod njih nego u bilo kojoj modernoj zapadnoj zemlji

renne

bravo

Tresko

Iz Nemačke su počeli ozbiljno da ga prcaju.

Anonymous

U vreme kad je pandemija koronavirusa ponovo zaživela, pitanje je zašto država dozvoljava da se održavaju skupovi, a ja ih ne bih dozvolio. Postoje neke stvari koje su iznad političkih stavova, a to je zdravlje ljudi. Ali ako je vlast proteste dozvolila, a očigledno jeste, onda mora i da štiti bezbednost svih građana, objekata i svega što to nosi, ocenio je u razgovoru za N1 lider Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić.

“U demokratskoj i normalnoj evropskoj zemlji, kakva smatramo da jesmo, svaki vid protesta je legitiman, ali nije svaki i legalan. Protesti koji se održavaju u Beogradu i drugim gradovima jesu legitimni, ali u jednom trenutku nisu bili legalni. Onog momenta kad protest postane nelegalan, tada je država dužna da štiti zakon i ustavno-pravni poredak. Svako ko je na bilo koji način prekršio zakon time što je napao policajca, uništavao društvenu i privatnu imovinu iliugrožavao bilo čiju bezdednost, mora da bude sprečen, sankcionisan i osuđen od strane organa ove države“, poručio je Šapić.

http://rs.n1info.com/Vesti/a619680/Sapic-za-N1-Da-sam-vlast-proteste-ne-bih-dozvolio-zbog-zdravlja-ljudi.html

Eto nama nove koalicije.

Lancia
11 minutes ago, BlackGeorge said:

https://nova.rs/politika/dojce-vele-srbija-nije-demokratija-prekid-pregovora-sa-eu/

Srbija nije demokratija i pregovore o njenom članstvu u EU treba suspendovati sve dok je na vlasti Aleksandar Vučić, koji na vlasti opstaje pomoću metoda svog mentora Slobodana Miloševića brutalno guši opoziciju i kontroliše medije i pravosuđe, piše Dojče vele (Deutsche Welle-DW).

Sehr gut. 

Партибрејкер
Posted (edited)
38 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Иначе, усвојилил су ми жалбу на притвор, и пустили мог клијента, а мислим и све остале...

To misliš na pritvor u CZ? Znaš li šta je sa onima koji su u Padinjaku?

PS

Ima neko link sa originalnog DW za ovaj tekst? Ja nikako ne uspevam da nađem.

Edited by Партибрејкер