Jump to content
cedo

Ćale, ovo je za tebe

Recommended Posts

morgana

ako danas ne bude protesta, poslije prebijanja one djece, ovo drustvo uopste nije drustvo

• +1 3

Tihajeza
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Prosto, jednostavno si apstrahovao sve pojave i dešvanja koja su razbuktala epidemiju do tačke pucanja zdravstvenog sistema, a koja su se odigrala mnogo pre ovih protesta.

Da ti pojasnim, mi smo sjebani i otisli kurac u epidemiološkom smislu mnogo pre protesta.

Što ne znači da sad treba da dignemo ruke i da se zaraze i oni koji (i pored pojava i dešavanja koje pominješ) još uvek nisu.

Protest pogoduje širenju zaraze, to je cela istina. Kao i derbi, kao i bilo koje masovno okupljanje.

Istina, to nas dovodi do situacije da nakon godina, kada smo se pitali kako to da nema protesta protiv ludaka, i kada se protesti napokom dese, zdravorazumski treba da ih se klonimo. 

• +1 1

bejzbolka

Kako je krenulo jos ce neko da pohvali one zandare. Prevaspitavaju maloletne ekstremiste.

ZerrorR
1 hour ago, msv said:

američkim demokratama koje jedu decu u tajnim restoranima.

Wait, what? 

Frank Pembleton

Mislim da preterujete oko N1 i izveštavanja.
I to pre svega se preteruje u tome što se pretpostavlja da N1 "treba da radi" , pa se onda posle iz toga izvlače "razočarenja".
Oni imaju svoje ponašanje i uredničku politiku baziraju na onome što su im zacrtali vlasnici.
A vlasnici ne žele potpuni konflikt sa vlašću. Taktika je konstantni "sukob niskog inteziteta"
Urednici to dalje razrađuju, ali oni realno imaju liniju da pre svega moraju da se razlikuju. Šta god to u datom trenutku znači.
Nema tu neke ozbiljne "ideološke opredeljenosti".
Nemojte bes iskaljivati na reporterima, oni su brifovani, objašnjena im je "šira slika" date teze. Omakne se se situacija kao prvo veče ali onda ide "damage control"
Da citiram:
Prvo veče je veče novinara, drugo veče je veče urednika.

I neće N1 pokopati ili dići ove proteste nemojmo se zaluđivati.

.... Shiit has hit the fan!

• +1 7
  • Hvala 2

Tihajeza
Posted (edited)

.

Edited by Tihajeza

Tihajeza
11 minutes ago, bejzbolka said:

Kako je krenulo jos ce neko da pohvali one zandare. Prevaspitavaju maloletne ekstremiste.

Neću da hvalim žandarme.

Cela situacija prilični mindfuck. Najmanje što ludak zaslužuje su protesti, Čaušesku stil. Ali da zovem na njih ne mogu, npr. trudna sam i poslednja stvar koja mi sad treba je upala pluća i slikanje rendgenom. Drugi neko je roditelj malog deteta, treći živi sa nekim iz rizične grupe... 

Kada dođe do šorke, navijam za protestante. A nezadovoljstvo ako nestane nakon korone, jbg i nije bilo neko nezadovoljstvo.

• +1 1

Grunf
32 minutes ago, Filozof manijak said:

Prosto, jednostavno si apstrahovao sve pojave i dešvanja koja su razbuktala epidemiju do tačke pucanja zdravstvenog sistema, a koja su se odigrala mnogo pre ovih protesta.

Da ti pojasnim, mi smo sjebani i otisli kurac u epidemiološkom smislu mnogo pre protesta.

nisi pazljivo procitao post, nista ja nisam apstrahovao. samo mi nije jasno kako i kome pomaze da bude vise, a ne manje zarazenih (posledicno i umrlih)? ili, jos prostije, neces zajebati selo ako sebi iseces kurac.

• +1 1

bejzbolka
Posted (edited)
2 minutes ago, Tihajeza said:

Neću da hvalim žandarme.

Cela situacija prilični mindfuck. Najmanje što ludak zaslužuje su protesti, Čaušesku stil. Ali da zovem na njih ne mogu, npr. trudna sam i poslednja stvar koja mi sad treba je upala pluća i slikanje rendgenom. Drugi neko je roditelj malog deteta, treći živi sa nekim iz rizične grupe... 

Kada dođe do šorke, navijam za protestante. A nezadovoljstvo ako nestane nakon korone, jbg i nije bilo neko nezadovoljstvo.

Nisam mislio na tebe, nego sam se nadovezao na post pre tvog. Izvinjavam se, zaboravio sam da citiram.

Edited by bejzbolka

morgana

ne vidim razloge za odijum prema n1

• +1 3

msv
10 minutes ago, ZerrorR said:

Wait, what? 

To je jedno od otkrića najjadnijeg republikananskog dokumentarnog filma Pad Kabale koji je postao hit među desničarima u Srbiji.

• Hvala 1

dulajlo
To je jedno od otkrića najjadnijeg republikananskog dokumentarnog filma Pad Kabale koji je postao hit među desničarima u Srbiji.
Teorija zavere je mnogo rasprostranjenija i povezuje se sa arguably prvim internet kultom QAnon.
Neki dan baš slušah podkast o njima (https://pca.st/episode/2917e277-a510-4357-b192-6241e463e3c5) pa se zabezeknuh do kojih razmera to ludilo ide.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• Hvala 1

Ayatollah
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da preterujete oko N1 i izveštavanja.
I to pre svega se preteruje u tome što se pretpostavlja da N1 "treba da radi" , pa se onda posle iz toga izvlače "razočarenja".
Oni imaju svoje ponašanje i uredničku politiku baziraju na onome što su im zacrtali vlasnici.
A vlasnici ne žele potpuni konflikt sa vlašću. Taktika je konstantni "sukob niskog inteziteta"
Urednici to dalje razrađuju, ali oni realno imaju liniju da pre svega moraju da se razlikuju. Šta god to u datom trenutku znači.
Nema tu neke ozbiljne "ideološke opredeljenosti".
Nemojte bes iskaljivati na reporterima, oni su brifovani, objašnjena im je "šira slika" date teze. Omakne se se situacija kao prvo veče ali onda ide "damage control"
Da citiram:
Prvo veče je veče novinara, drugo veče je veče urednika.

I neće N1 pokopati ili dići ove proteste nemojmo se zaluđivati.

.... Shiit has hit the fan!

Oni bi možda hteli da budu različiti, ali su u protekla tri dana pokazali da su mnogo isti kao i svi ostali u ovoj usranoj zemlji. Niko ovde ne očekuje da N1 raspaljuje proteste i poziva demonstrante na juriš, ali svakako očekuje da izađu na ulicu i nepristrasno prikažu šta se sve dešava, i da prenose izjave učesnika onakvim kakve su, bez davanja vrednosnog suda o njima. Ono što smo dobili je da se debil Petar raspravlja u programu sa Srđanom Nogom i Sašom Radulovićem, kakvi god oni ludaci bili i da ih podseća kako je SNS ipak dobio dva miliona glasova, te da navija za Žandarmeriju da tuče klince od dvadesetak godina, koliko god oni indoktrinirani bili.

I da, savršeno me boli dupe za njihovu uređivačku politiku i poslovne interese vlasnika, nemam nikakvog razumevanja za ta sranja. Posle ovih protesta oni su meni u kategoriji onih medija kojima ne verujem, kulturni i umiveni Pink za krug dvojke.

• +1 4
  • -1 2

msv

Podsetio je Radula na 2 mil. glasova kad je on uzeo da izjednačava ono sinoć sa 5. oktobrom.