Jump to content
cedo

Ćale, ovo je za tebe

Recommended Posts

pantelia
21 minutes ago, napadaj said:

Slightly off-topic - protesti i u Izraelu

Ameri, Izrael, Grci, mi, ko još protestuje ovih dana?

Braca Bugari

Have_Fun
4 minutes ago, napadaj said:

106787774_2772352986369736_1036499080010

Mnogo jaka slika

Milosh76
106787774_2772352986369736_1036499080010140292_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=2d5d41&_nc_eui2=AeGQZtDx6Od5QWbc8nWJ2A7rbUsyMu6OIZ5tSzIy7o4hnmKBouSRaRFZWZnS6IaD5FHHaQRWcNp2YY1cdl-IoyhV&_nc_oc=AQmP103NsEEnKXjhwwaK3HGL7QzKfCzuLd8Sw5Dr3cCmAC-nvctA96vcXNdByAkSaxU&_nc_ht=scontent.fbeg5-1.fna&_nc_tp=6&oh=d6a7b3612b92b4ec21c5bafc5a50554c&oe=5F312B33
Dzo, ovo je za tebe

pasha

Povecava se broj ljudi.

Forest

U vezi izveštavanja N1 - da li je moguće da je jedna jedina tema o kojoj treba pričati u ovom trenutku i evo već treći dan neprestano ko je ubačen a ko ne?

Neću više da diskutujem koliko ima smisla da Vučić sam sebi pravi ili vodi ove proteste ka nasilju. Hajde da kažemo da jesu poveli Vučićevi, da bi imali izgovor za spinovanje (pošto, inače, nemaju nikakve mogućnosti niti bajke za spinovanje). Ja moram da postavim pitanje da li su novinari N1 svesni da svojim isključivim fokusom na ovu temu direktno ubijaju motivaciju svih ostalih ljudi (čak i da jeste podela mirni = ok/ divlji = Vučićevi). Direktno rade na podeli te realno izuzetno heterogene grupe ljudi koji su se većinski okupili sa istim legitimnim i ispravnim ciljem? Ubijaju protest mnogo efikasnije nego što svojim lukavim i prozrenim planom samonapadanja Vučić u stanju da uradi.

• +1 1

Forest

Da, N1, u pravu ste, muka mi je od tih nacoša, posebno na ovaj dan, a i svaki drugi dan. I neću da idem na proteste sa njima. I svi ostali ne treba da idu.

Блок_64

Dajte neki link za prenos

Tsai

Neocekivano preteranu tugu mi je izazvala ova fotka

Далибор
3 minutes ago, Блок_64 said:

Dajte neki link za prenos

Блок_64
Just now, Далибор said:

Hvala

Joe D
4 minutes ago, Forest said:

U vezi izveštavanja N1 - da li je moguće da je jedna jedina tema o kojoj treba pričati u ovom trenutku i evo već treći dan neprestano ko je ubačen a ko ne?

Neću više da diskutujem koliko ima smisla da Vučić sam sebi pravi ili vodi ove proteste ka nasilju. Hajde da kažemo da jesu poveli Vučićevi, da bi imali izgovor za spinovanje (pošto, inače, nemaju nikakve mogućnosti niti bajke za spinovanje). Ja moram da postavim pitanje da li su novinari N1 svesni da svojim isključivim fokusom na ovu temu direktno ubijaju motivaciju svih ostalih ljudi (čak i da jeste podela mirni = ok/ divlji = Vučićevi). Direktno rade na podeli te realno izuzetno heterogene grupe ljudi koji su se većinski okupili sa istim legitimnim i ispravnim ciljem? Ubijaju protest mnogo efikasnije nego što svojim lukavim i prozrenim planom samonapadanja Vučić u stanju da uradi.

meni uopse nije jasna logika tih ljudi koji furaju tu pricu. manipulativni diktator im oteo protest ubacenim elementima. ajde? sto ga lepo ne zamolite da vas pusti da protestujete kako hocete, a usput ako moze i medije da oslobodi i da dopusti fer izbore. 

• +1 2

zgembo

Još malo će početi da furaju priču i da mu odgovara što više umrlih od korone ...