Jump to content
IGNORED

България


Ayatollah

Recommended Posts

Najveci kvalitet mora u Bg je bio sto su na plazi mogli da se kupe cevapi na komad ( kao lokumates na pravom moru ) i sto je Kamenica bila bas, bas solidno pivo za cenu. 

E sad davno je to bilo:huh:

Link to comment

За Сливницу - Брегалницу. Морао сам ово да напишем. А сада одох да се затворим у спобу, изолујем од болесне жене и сањам васпоставу царства Душановог.

  • Haha 1
Link to comment
18 hours ago, *edited by mod said:

Ja bio pre 15ak godina i ostalo mi je u sećanju da je Sunčev Breg+ Nesebar kao neki Paraćin na moru. Dobra strana što je sve jeftino, loša strana je čubrica u svakom jelu, more boje vena boje Dunava, prepevani naši/turski narodnjaci.

 

Bio sam i ja pre vise od deset godina, Nesebar mi je bio malo dosadan, jedino je neka brod diskoteka bila gotivna, a bila je i neka na zatvorenom, ali se ne secam imena.

S druge strane, Suncev Breg mi je bio bas super, svako vece smo izlazili u diskoteku Lazur koja je imala dva nivoa, plus otvoreni deo sa bazenima, kao i happy hour :D

Link to comment
9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

letovanje u bugarskoj je fenomenalno kad imas 19 godina i more te ne zanima ni najmanje

verovatno nije lose ni kad imas 30 godina i more te zanima ni najmanje

Link to comment
12 hours ago, Hamlet Strašni said:

За Сливницу - Брегалницу. Морао сам ово да напишем. А сада одох да се затворим у спобу, изолујем од болесне жене и сањам васпоставу царства Душановог.

 

ih bre pa ne mora toliko dalieko u proslost :s_w:

 

Image

Link to comment
15 minutes ago, jorma shparga said:

 

ih bre pa ne mora toliko dalieko u proslost :s_w:

 

Image

За 2005 не знам, а 45 су већ били на нашој страни...

Link to comment
  • 1 month later...

Samo da izjavim za dnevnik, preliminarno posle dva noćenja, Bugaristansko more je 7/10, bih posetio opet. Velikosrbin sa tri mora u meni je na antidepresivima(Bugari imaju more a mi c 😠) ali kad se uzme u obzir sve definitivno opet dolazi u obzir, ako ništa a ono sigurno pre Hrvatske, Crne gore i Albanije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...