Jump to content
IGNORED

O Cana-duh


Recommended Posts

ne razumem. domaćini su u edmontonu. tu i okolina su mi domet. potražih u prepisci, pominjali su mi fort mek marej, bafalo nacionalni park. i rodno mesto domaćice negde u saskečuanu.

Link to comment

potražih. ako budem otišao u tvoj toronto, moraćeš da mi pokažeš kardif i njukastl.:)

Edited by djordje geprat
Link to comment
22 hours ago, Radoye said:

no comment

 

 

 

Oh Canada...

 

Sedim u taksiju u Njujorku sa drugarom koji je policajac u Montrealu. U taksiju upadljivi natpis: KAZNA ZA NAPAD NA TAKSISTU 25 GODINA ZATVORA. Drug čita i kaže: A u Montrealu 50 dolara...

 

Oh Canada...

Link to comment

Ugh, Ottawa: juče je neko napisao na spomeniku, koji je podignutom ukrajinskim vojnicima iz 14. SS nacističke divizije iz 2. svetskog rata, da je spomenik podignut nacistima. To je lokalna policija okarakterisala kao "hate crime", bukvalno interpretirajući rečenicu iz zakona koja definiše hate crime. :blink: Potom su promenili karakterizaciju u istragu vandalizma, nakon što su se neki, koji imaju zdravog razuma, zapitali zašto uopšte postoji spomenik nacistima ovde. 

Edited by mei
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 19.7.2020. at 3:01, mei said:

Ugh, Ottawa: juče je neko napisao na spomeniku, koji je podignutom ukrajinskim vojnicima iz 14. SS nacističke divizije iz 2. svetskog rata, da je spomenik podignut nacistima. To je lokalna policija okarakterisala kao "hate crime", bukvalno interpretirajući rečenicu iz zakona koja definiše hate crime. :blink: Potom su promenili karakterizaciju u istragu vandalizma, nakon što su se neki, koji imaju zdravog razuma, zapitali zašto uopšte postoji spomenik nacistima ovde. 

Lele

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/midtown-homeless-shelters-covid-19-1.5678552

 

Moj komsiluk ovih dana. Ja sam tacno izmedju ove dve lokacije. Totalna je panika po komsiluku k'o da su horde Dzingis Kana naisle. Ja nisam primetio neku veliku promenu, vidim par klosara vise na uobicajenim rutama nego ranije i to je sve. No ako se ovi selteri za stalno zadrze oborice nam svima property value (sto mislim da je prava pozadina za ovu frku)...
 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...