Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

meni stevanović deluje ko poluproizvod, msm jebeš golmana od metar i žilet

 

To ti kazem upitno je da li moze precku da dohvati

Link to comment
3 hours ago, twisted said:

šta je bre sa stevanovićem, leb vas jebo, što guramo novog golmana, kad imamo formiranog zrelog čuvara mreže koji nikad nije dobio krštenu priliku. 

popović se forsira jer je u21, kak ih barem dvojica moraju početi svaki meč, postavlja se pitanje koga ostaviti na klupi, kineza, sumu ili tatka da bi pavlović npr igrao zadnjeg bezveznog, playmakera ili krilo

- jasno je da mazga od trenera ni za živu glavu neće da menja kukavičku 4-2-3-1 formaciju čak ni u llksl 

Link to comment
15 hours ago, BlackGeorge said:

Nemanja Stevanović 182 cm

Fahrudin Omerović 179 cm

 

 

omer je bio mačka, na trud je branio sve što je odbranio ali mi je čak i pandur posle njega ulivao više poverenja. 

Link to comment
9 minutes ago, twisted said:

 

 

omer je bio mačka, na trud je branio sve što je odbranio ali mi je čak i pandur posle njega ulivao više poverenja. 

+1

Link to comment
8 hours ago, twisted said:

 

 

omer je bio mačka, na trud je branio sve što je odbranio ali mi je čak i pandur posle njega ulivao više poverenja. 

Ne dovodim to u pitanje, naravno. Nego ovu bezveznu raspravu o visini. Koliko je visok Kljajić "smetaju mi reflektori"? 195cm? Po mom mišljenju Stevanović je bolji golman od njega.

Link to comment

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović - Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević - Zdjelar, Natho - F. Stevanović, Suma, Asano - Sadik.

 

 

Klupa: Stojković, Vujačić, Pavlović, Ivanović, Šćekić, Brežančić, Čolić, Jović, Matić, Lutovac, Smiljanić; Trener: Savo Milošević

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...