Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Tek sada videh ovaj komicni, pateticni i jadni uradak sa komsijske strane Brda, nasmejase me posteno. Ne mora da odgovara Vuletic svaki put, neka ih vise (i nas i njih) kazne iz FSS i zabrane ovakva saopstenja... ali dobro to nije toliko bitno

 

Neke info iz Kluba iz takoreci prve ruke

 

- Cavo je malo odlepio, tvrdoglav je oko tima ali i drugih stvari (pojacava uticaj u Klubu), izgleda da ima udeo u transferu Sadika i Stevanovica, imaju ponude za oba igraca ali traze vise

- Plate za Igrace i Strucni stab se placaju manje vise u dan, ali kasne za RZ, Omladinske skole i sve zaposlene oko 3-4 meseca... pa su isti nezadovoljni zato sto se ne prodaje jedan od ove dvojice igraca (zivo me zanima nas nivo duga sada kada izadje APR - ako je preko 30m EUR to je cist kriminal)

- Cavo hoce Titulu

- Ovaj novi golman Popovic je strasan talenat ali i malo na svoju ruku :)

 

@BWA Imas neku info za Sulejmanija... to bi mi stvarno sto rece kolega Azdaja ulepsalo ovu Jesen... ma celu godinu...

Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Tek sada videh ovaj komicni, pateticni i jadni uradak sa komsijske strane Brda, nasmejase me posteno. Ne mora da odgovara Vuletic svaki put, neka ih vise (i nas i njih) kazne iz FSS i zabrane ovakva saopstenja... ali dobro to nije toliko bitno

 

Neke info iz Kluba iz takoreci prve ruke

 

- Cavo je malo odlepio, tvrdoglav je oko tima ali i drugih stvari (pojacava uticaj u Klubu), izgleda da ima udeo u transferu Sadika i Stevanovica, imaju ponude za oba igraca ali traze vise

- Plate za Igrace i Strucni stab se placaju manje vise u dan, ali kasne za RZ, Omladinske skole i sve zaposlene oko 3-4 meseca... pa su isti nezadovoljni zato sto se ne prodaje jedan od ove dvojice igraca (zivo me zanima nas nivo duga sada kada izadje APR - ako je preko 30m EUR to je cist kriminal)

- Cavo hoce Titulu

- Ovaj novi golman Popovic je strasan talenat ali i malo na svoju ruku :)

 

@BWA Imas neku info za Sulejmanija... to bi mi stvarno sto rece kolega Azdaja ulepsalo ovu Jesen... ma celu godinu...

Postoji informacija da Jangeri ne žele da produže ugovor sa njim, tako da bi trebalo da bude slobodan igrač.

E sad da li naša tzv.uprava razmišlja o njemu, ne znam. A da bi legao ko budali šamar, sigurno da bi.

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

 

 

Neke info iz Kluba iz takoreci prve ruke

 

- Cavo je malo odlepio, tvrdoglav je oko tima ali i drugih stvari (pojacava uticaj u Klubu), izgleda da ima udeo u transferu Sadika i Stevanovica, imaju ponude za oba igraca ali traze vise

- Plate za Igrace i Strucni stab se placaju manje vise u dan, ali kasne za RZ, Omladinske skole i sve zaposlene oko 3-4 meseca... pa su isti nezadovoljni zato sto se ne prodaje jedan od ove dvojice igraca (zivo me zanima nas nivo duga sada kada izadje APR - ako je preko 30m EUR to je cist kriminal)

- Cavo hoce Titulu

- Ovaj novi golman Popovic je strasan talenat ali i malo na svoju ruku :)

 

Dobre vesti haha znalo se za Sava da je tvrdoglav i elokventan za jednog fudbalera. 

Mora da rešava tekme efikasnije ceo tim ako hoćemo titulu. Sigurno je da ima svoj interes i nadam se da će isterati ono što je i rekao, tim ostaje na okupu. 

 

Više puta je izjavio kako bi voleo da se dete Fica proda i ostane još godinu. Što po meni ima smisla a i ne. 

 

Prodaj dete za brda para, odvoj 800k za Mikija I platu (na nivou kange, mada on vredi duplo više po svim pitanjima) 

 

I opet smo na konju, na krilima ostaju Asano, Markec, Miki i ovaj novi mladac. Bombona. 

 

Što se tiče Popovića neka ga, ona reakcija u prvom poluvremenu kad je ispratio moguć pasivan ofsajd je pokazao da zna igru, a bogumi i dobro igra nogom. Plus svaki golman je lud tako da je i to plus. :D

 

 

Link to comment

Miki je Sulejmani? Nema razloga da se ic odvaja, coveku za par dana istice ugovor sa JB, a svicarci nemaju nameru da produzavaju isti. Ako ovo nije prilika da ga capimo nazad, ne znam sta je i kad je.

Link to comment

Što kaže kums nema tu govora o rebildu, već o povratku kući na nivou, ako ima tu vrstu aspiracije. 

 

Da Miki jeste Sulejmani. :)

 

Mislim da bi to bio retko dobar potez, čovek zna lopte. 

 

31 godina sad sam proverio, nema šanse da dodje, kapiram neka S. ARABIJA pa za dve godine. Što je opet ok. 

Edited by Azdaja
Godine apdejt
Link to comment
39 minutes ago, Azdaja said:

Dobre vesti haha znalo se za Sava da je tvrdoglav i elokventan za jednog fudbalera. 

Mora da rešava tekme efikasnije ceo tim ako hoćemo titulu. Sigurno je da ima svoj interes i nadam se da će isterati ono što je i rekao, tim ostaje na okupu. 

 

Više puta je izjavio kako bi voleo da se dete Fica proda i ostane još godinu. Što po meni ima smisla a i ne. 

 

Prodaj dete za brda para, odvoj 800k za Mikija I platu (na nivou kange, mada on vredi duplo više po svim pitanjima) 

 

I opet smo na konju, na krilima ostaju Asano, Markec, Miki i ovaj novi mladac. Bombona. 

 

Što se tiče Popovića neka ga, ona reakcija u prvom poluvremenu kad je ispratio moguć pasivan ofsajd je pokazao da zna igru, a bogumi i dobro igra nogom. Plus svaki golman je lud tako da je i to plus. :D

 

 

Odmah bih prodao Stevanovica za 8 ili 10m ako postoji tolika ponuda, to je ozbiljna lova - naravno ako ce se bar deo uloziti u Klub (ukljucujuci i Mikija Sulejmanija). Sto kazes Bombona.

 

Meni se Popovic bas dopao....

  • +1 1
Link to comment

Bojim se da bi eventualnim dovodjenjem Sulejmanija dobili jos jednog igraca na poziciji povredjenog igraca, gde vec imamo Lazara Markovica, i Sumu madjiju kad mu se ne igra. 

Miki je u poslednje dve sezone prema trasfermarktu propustio pola utakmica u ligi. 

Link to comment

možda ako markec ode u tursku, taman da ga zameni u stacionaru :dry:

- u zadnje dve sezone je imao sledeće povrede

- od 16. 12. 2018. do 2.3. 2019. je odsustvovao sa terena zbog loma noge, tog dana se vratio ali je morao da bude zamenjen već u 10 min zbog pokidane tetive, zbog te povrede je odsustvovao do kraja sezone

- u ovoj sezoni je odigrao meč 1 kla 21. 7. posle koga je dožive povredu mišića zbog koje je odsustvovao do kraja jesenjeg dela prvenstva

- prvenstvo su nastavili 26.1.2020. odigrao je 3 meča, ukupno 77 min a onda se, pogađate, opet povredio, tako bi verovatno i završio ovu sezonu da nije bilo korone i odloženog restarta sezone u julu

- baš se čudim što momčići nisu zainteresovani da produže saradnju

Link to comment

šta je bre sa stevanovićem, leb vas jebo, što guramo novog golmana, kad imamo formiranog zrelog čuvara mreže koji nikad nije dobio krštenu priliku. 

Link to comment

Pantic kritikuje Vucelic Kubanca i Vepra, sta li se tu desava... kad li ce da objave na APR rez za 2019.... 

 

Edit: @twisted Mislim da je Stevanovicu receno da trazi drugu sredinu a forsirace se Popovic...

Link to comment

Ako neko hoće da analizira penal iz stručnog/sudijskog ugla, samo napred. Prvi sledeći koji krene da ga pominje u svrhu patkometrije odmoriće 15 dana.

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

 

Edit: @twisted Mislim da je Stevanovicu receno da trazi drugu sredinu a forsirace se Popovic...

meni stevanović deluje ko poluproizvod, msm jebeš golmana od metar i žilet

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...