Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, J.R. Cash said:

Nisam Stanojev fan, daleko bilo, al preterujete. Prvo poluvreme je bilo odlicno, morali smo voditi.

 

U drugom smo primili rano gol iz prekida i raspali se.  Pojela nas nervoza, nije bilo igre uopste. Gomila debilnih faulova koja je pojela celo poluvreme. Suma i Lazar su bili grozni, njihov ulazak je obiorio tim.

 

 

 

Moj je utisak bio da smo se raspali pre gola.

  • +1 1
Link to comment

uspeo da odgledam prvih 15 min, bila joga bonito. dovoljno za pozitivan utisak

 

mogao je prezimenjaktm tad da svira kraj

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

uspeo da odgledam prvih 15 min, bila joga bonito. dovoljno za pozitivan utisak

 

mogao je prezimenjaktm tad da svira kraj

 

ništa nisi propustio

 

propustio si nešto ako nisi gledao Bajern-PSG....e to je fudbal

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 propustio si nešto ako nisi gledao Bajern-PSG....e to je fudbal

gledao prvo poluvreme. smor. 

 

pre bi gledao partizan bačka nego ove pimplere

 


 

generalno mi se ogadio taj evropski fudbal od prošle sezone kad su počeli da igraju bez publike. negledljivo mi je. 
generalno, sport mi je postao negledljiv, onaj nba bubble mi je bio relativno zanimljiv. i to je to. 

za ostalo nisam imao strpljenja više od 5 minuta

  • +1 3
Link to comment

pa dobro, to je individulani utisak

 

utakmica je bila vrhunska. ako neko protiv PSG ima 30+ šuteva ka golu, od toga pola u okvir gola i pride izgubi, pa to je spektakl

 

meni postaje negledljiv domaći fudbal.....kao da gledam istu utkamicu svake nedelje

Link to comment

Prvi ozbiljan ispit za Standžu i odmah prd u čabar.

 

Hajde da uopšte ne gledamo titulu i kvalifikacije za LŠ, to će se sledeći put desiti tamo negde 2035. godine, ako i tada. Hajde da pogledamo samo šta će se desiti ako Partizan sa ovakvim timom i igrom izađe u ovu treču evropsku ligu koja startuje na leto.

 

Odbrana se čak i pod osrednjim presingom raspada kao zdravstveni sistem pod Covidom. Sredina terena protiv iole ozbiljne ekipe nije u stanju da sastavi tri pasa. U timu su standardna barem tri bivša igrača od kojih su dvojica totalni balvani. Klupa tanka, nikakva. Kad god nam neko stane u ozbiljan blok možemo samo da sanjamo gol. Ovo su boljke koje traju godinama, ništa od toga nije počelo juče.

 

Šta če da se desi kada takav tim, sa trenerom veoma upitnih kvaliteta, nabasa na recimo neke Rumune koji nikakav poseban kvalitet nemaju ali trče, organizovano se brane i napadaju, i pogledali su par snimaka Partizanovih utakmica?

 

Ti Rumuni će da pregaze Stanojevu četu kao plitak potok. Isto će se desiti i sa Mađarima, Slovacima i Poljacima, Čehe da ne pominjem. Molićemo Allaha dž.š. da nam na žrebu podari neki Ventspils, Sliemu ili Škendiju mada je i tu veliko pitanje šta će da se desi. Ovo je dugotrajni čabar koji se neće preokrenuti, ili barem ja ne vidim kako bi mogao da se preokrene.

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

Ti Rumuni će da pregaze Stanojevu četu kao plitak potok. Isto će se desiti i sa Mađarima, Slovacima i Poljacima, Čehe da ne pominjem.

 

Random Rumuni, Madjari ili Slovaci bi bili popisani od onog Partizana od sinoc, pogotovo iz prvog poluvremena. Partizan je sinoc igrao protiv odlicnog tima i bio je solidno bolji u prvom poluvremenu.

 

Tacno je da izgleda da klub ide u pogresnom smeru, ali to nema nikakve veze sa utakmicom od sinoc, vec sa odlukom uprave da se baci niz vodu bilo kakva ideja razvoja tima i kluba i predje u mode prezivljavanja.

  • +1 3
Link to comment

Logicno je da se pljuju trener i igraci posle poraza, pogotovo od rivala od kog nisi navikao da gubis. Ali kad se ohlade glave cinjenica je da nismo bili toliko losi kako se sada prica. 

Stanoja je kriv za kolaps u drugom poluvremenu, ali je u prvom dobro postavio igru i postavu. Cigani su odsekli Natha ali su Asano, Holender i kasnije Sajdsou Bob imali puno prostora. Igraci su morali bolje da iskoriste paniku u njiihovoj odbrani i poklon lopte koje su dobijali. S druge strane, nasa odbrana je delovala smuseno i neuigrano (a neuigrani nisu) u nekim trenucima i u retkim situacijama kada su prelazili pola delovalo je da moze biti gadno po nas.  Po prikazanom trebalo je da vodimo na poluvremenu, fulali smo dve odlicne sanse. 

 

U drugom su cigani izasli sa boljim igracima i pritisli prvih 10ak minuta. Da je onaj njihov korner bolje branjen verovatno  bi ostalo nereseno. Lazar i Jojic nisu igraci s kojima juris rezultat, nemaju oni danfa za ozbiljno trcanje odavno. Sve u svemu nije bas da su nas nesto katastrofalno porazili, utakmica je mogla da ode na bilo koju stranu, igracemo ponovo verovatno uskoro, bice prilike da se poboljsa utisak.

 

 

  • +1 2
Link to comment

prvo poluvreme jeste bilo ok. Zvezda ima problem sa bonusima i bilo je učekivano da u drugom poluvremenu i priča bude drugačija. mi taj njihov problem nismo materijalizovali i ušli smo u problem u drugom poluvremenu. za koji nismo imali rešenje.

 

što se odbrane tiče delovala je smušeno zato što je iz serije lakših utakmica, sa protivnicima koji neće ili ne znaju da napadnu, ušla u duel sa protivnikom koji to ume i daleko je kvalitetniji od prethodnih. u istom je problemu bila i njihova odbrana, ali eto, oni su umuvali jedan, mi nismo. i kraj priče.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...