Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Zanele nas pobede nad poluekipama tolesuperlige da poverujemo da smo zasluzili da budemo sampioni.

 

Od ovih nismo bolji..pobedi pa kukaj na naprednjake i nepravdu.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Zanele nas pobede nad poluekipama tolesuperlige da poverujemo da smo zasluzili da budemo sampioni.

 

Od ovih nismo bolji..pobedi pa kukaj na naprednjake i nepravdu.

 

Nikog normalnog nije zanelo. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Sami smo krivi. U drugom poluvremenu ali apsolutno nista nismo pokazali, osim one sumine prilike. Uzas i ocaj. I ovo ce biti partizan na leto, kada krenu evrokvalifikacije za kup lilijane ronketi. Mucno za gledanje. Eto koliko su vazne pobede protivu metalca i radnika...

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Redoran said:

 

Brt nismo u ratnom stanju (još uvek). Može i bez tih poziva na opštenje sa majkama. A može i bez gudre, ovo za kolegu Njujorkera.

 

Smisao za humor ti nestao kad si dobio mod team pored nicka. Prilično tužno kad razmisliš. 

  • Tužno 1
Link to comment

Pa ono, drugo poluvreme bas nista nismo odigrali, ko da vise nismo imali snage. Suma slabo, iskreirao sebi jednu sansu i to je to. Nisu se ni romi nesto proslavili al ipak su dali taj regularan gol iz prekida i dobili

Link to comment

Velika sramota za Stanojevica. Upravu da ne pominjem.

 

Cist Stojkovicev gol. Cim je uveo Lazara Markovica znao sam da gubimo.

 

Dok su on Jojic Stojkovic i ostali nefudbaleri splavari preko kojih se iznosi lova u ekipi ne pratim ni sec.

 

Velika sramota za Stanojevica.

Link to comment

razlika je naprosto u tome što je Zvezda imala koga da uvede na poluvremenu i da promeni tok utakmice. mi nismo

 

imaju širi izbor kvalitetnijih igrača i to bi bilo to

 

treba da prestane loženje zbog petardiranja ovih mizerija što igraju superligu. sve je to lepo za gledanje, ali nije mnogo merodavno. u Lepoj Breni biće i protivnika koji su kvalitet Zvezde, a i onih koji su bolji, pa i značajno bolji. za iganje po Evropi mora da se podigne individualni kvalitet i da se proširi roster sa još nekoliko kvalitetnih opcija

 

neću da kažem da Stanoje nije napravio ništa. naprotiv. stabilozovao je ekipu i učinio da rutinski dobija one koje mora. što jeste napredak u odnosu na prethodne domaće sezone. za Evropu će biti potrebno više

 

zaslužena pobeda Zvezde, kad se sva sabere i oduzme

 

 

  • +1 4
Link to comment

Nisam Stanojev fan, daleko bilo, al preterujete. Prvo poluvreme je bilo odlicno, morali smo voditi.

 

U drugom smo primili rano gol iz prekida i raspali se.  Pojela nas nervoza, nije bilo igre uopste. Gomila debilnih faulova koja je pojela celo poluvreme. Suma i Lazar su bili grozni, njihov ulazak je obiorio tim.

 

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Velika sramota za Stanojevica. Upravu da ne pominjem.

 

Cist Stojkovicev gol. Cim je uveo Lazara Markovica znao sam da gubimo.

 

Dok su on Jojic Stojkovic i ostali nefudbaleri splavari preko kojih se iznosi lova u ekipi ne pratim ni sec.

 

Velika sramota za Stanojevica.

 

Ne znam kako je onaj gol Mustafina krivica, sta ti je? Pa nije Inspektor Gadzet. Vise treba gledati kako vam se Mico usunjao pored trojice odbrambenih. 

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

stabilozovao je ekipu i učinio da rutinski dobija one koje mora

 

Stabilizovao je po cenu gubitka nekoliko igraca. Tim mu ima manji potencijal od onog kog je nasledio. Da ne pricamo koliko vrede ti nizovi rutinskih pobeda u ovoj ligi.

Link to comment

problem je, po meni, u onom delu koji je nastupio posle primljenog gola

 

umesto da se napravi pritisak, a najavljeno je da nam radi samo pobeda, ispalo je da su oni rutinski odradili tekmu do kraja, a mi nismo imali smislen odgovor. sve što je ušlo sa klupe nije napravilo nikavu razliku. čak suprotno

 

šansa je bila, a očigledno i ideja, da ih napadnemo malo jače i prvi postignemo gol. moglo je tako da bude ali nije. za varijantu dva nismo imali rešenje. ili snagu. nebitno

 

 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...