Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

šta bi......opet pušagija

 

sreća pa sam zaboravio i da igramo

 

jebeš mi sve ako ne bi više bodova osvojili da igramo 38 derbija, nego ovako

 

ja se ne radujem ni eventulnoj novoj upravi, uspeće nekako da budu gori i od ovih

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Pa naravno da će da puštaju tu stranu gde igraju dva beskorisna panja, koji imaju ukupno jedan neuron na raspolaganju.

 

Mora da ubaci Ser Šamrok od Bunkera još par centarhalfova, koji će mu moj napadači.

Protiv moćnog Radničkog iz Niša mora da se igra oprezno.:laugh:

 

Niste bili dovoljno oprezni..

Link to comment

ahahahahahahahahahahahahaha...sad sam video ovo nesto sto je Miljkon izveo u protivnickom kaznenom (ne umem da opisem, nikad nista slicno video nisam).....ahahahahahahahaha

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

ahahahahahahahahahahahahaha...sad sam video ovo nesto sto je Miljkon izveo u protivnickom kaznenom (ne umem da opisem, nikad nista slicno video nisam).....ahahahahahahahaha

OnlyHeftyBronco-size_restricted.gif

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

šta bi......opet pušagija

 

sreća pa sam zaboravio i da igramo

 

jebeš mi sve ako ne bi više bodova osvojili da igramo 38 derbija, nego ovako

 

ja se ne radujem ni eventulnoj novoj upravi, uspeće nekako da budu gori i od ovih

kratak remize™ u reziji crazy zexa.. :fantom:

 

Link to comment

Isuse koje su ovo poluprilike i pokušaji. Lepo ih je naduvao zekson. 

 

I dalje mi u glavi odzvanja, ne trebaju nam pojačanja, tim je namešten, konačno imamo luksuz da uigrani ulazimo u sezonu. Trener Savo. 

 

Kolo posle početka lige, menjamo način igre, vreme je da pobedjujemo.. 

I sad ovo. 

 

Žali bože. 

Link to comment

tim i jeste bio namesten u dobroj meri, a situacija pre nekoliko meseci bila je neuporedivo bolja nego sada.

 

kako smo dosli do toga da posle par meseci prvo, sa mukom, zadrzavamo trenera, a posle ga gubimo.....jasno je koja je adresa za to pitanje.

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Isuse koje su ovo poluprilike i pokušaji. Lepo ih je naduvao zekson. 

 

I dalje mi u glavi odzvanja, ne trebaju nam pojačanja, tim je namešten, konačno imamo luksuz da uigrani ulazimo u sezonu. Trener Savo. 

 

Kolo posle početka lige, menjamo način igre, vreme je da pobedjujemo.. 

I sad ovo. 

 

Žali bože. 

То је била прича за медије од управе је тражио 6 појачања а добио је само 1

- толико о томе да је био задовољан екипом коју има

- али авај свињура је, како рече жекс, овог лета променио понашање и почео да саботира клуб :D

- не довођењем појачања је отерао једног а довео другог тренера коме је испуњавао жеље као да је деда мраз али и то задњег дана прелазног рока, не треба да чуди ако тим буде деловао раштимовано до 20 новембра 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...