Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, Mark Rothko said:

Sad vidim hajka počistila i Simovića :laugh:

Ali može da se piše i lajkuje da je Sanogo bio dobar jer je delio batine.

 

Da pogodim, Simović je samo nazvao stvari pravim imenom pa je banovan zbog toga? :lol:

 

  • +1 3
Link to comment

Da li je potrebno da prodju godine, pa da zakljucimo da je neko ko je sada u upravi i oko nje nistarija?

Teze je tamo naci nekoga ko nije nistarija.

I sva ova galama je samo nacin da se skrene paznja sa njihovog stetocinstva.

 

Igra nam je u derbiju bila qrac, i to mi je teze palo nego neresen rezultat.

Ima i Stanoje svoje krivice u tome, ali nije njegova jedina i najveca.

Oni koji prepoznaju svoj deo krivice sada mogu da njacu i gacu koliko i kako hoce.

Kazne za njihove "nastupe u medijima" ce platiti klub.

  • +1 1
Link to comment

Meni nikad nije bilo jasno razdvajanje debelog od ona druga dva bandita i dousnika. Ista su to govna. 

Ali da ima ljudi koji se odusevljavaju  kako je suknuo ciganima kad ubaci njegosa i latinski ima to je cinjenica.

 

Zajebavanja za zenu uvek ima i bice, dejo i marko simone, sedorf i ronaldo... ali deca bi morala biti of limit. Nemojmo se zajebavati fotomontaze necijeg deteta  su dno dna.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Meni nikad nije bilo jasno razdvajanje debelog od ona druga dva bandita i dousnika. Ista su to govna. 

Ali da ima ljudi koji se odusevljavaju  kako je suknuo ciganima kad ubaci njegosa i latinski ima to je cinjenica.

 

 

 

Trubim o ovome godinama. 

Link to comment

Ova uprava je uspela čak i ono što Đura Frizura nije - da klub uvuče u blato u kome se valjaju sa Informerom, Terzićem, većinom zvezdaške javnosti, Čovićem, Telegrafom i srpskim i običnim, Džajićem, Veljom, Dunjićem, Komandantom Markom, Alkatrazom, klošarkom udatom za Borjana, Bogdanovim, Sarapom, Marićem...

Sada i mi imamo "fotografe" i "redare" sa i bez mikrofona oko terena kao i oni na svim derbijima na Rajku, kao onomad kada naši igrači nisu mogli u svlačionicu na poluvremenu ili kada su Tumbaković i ostali dobili batine, kada je Čović uvodio bilmeze ispred svlačionica pa se jedan potukao sa našim trenerom pred kamerama, dovodili glavonje kao "službena lica" jer su se Bogdan i Pavlović drznuli da slave pobedu protiv Zvezde.

Sad posle hajke Informera :isuse: javljaju se likovi kojima ono sve nije smetalo. 

 

I na kraju je Žvalavi dobio što je hteo - svi su isti. 

To što su napravili Vučelić, Vazura, Vuletić i najjadniji sa tribine ne može se ispraviti u narednih 50 godina, jebo im pas mater svima.

  • +1 4
Link to comment

Ma Vuletić je imbecil, treba ga oterati zajedno sa druga dva nesposobna i zlonamerna idiota, ali ničim nije ugrozio integritet deteta, odnosno doveo to dete u opasnost. Kreten je umislio da je vođa Grobara Internet, pa se razbacuje tupavim mimovima i pošalicama na latinskom, umesto da uradi barem nešto korisno za klub ili makar da mu ne šteti.

Link to comment

stalno se govori treba oterati ovog, treba oterati onog......i ja se uglavnom slažem

 

nego druga stvar me mori. ko da ga/ih otera? na koga se misli da treba da ih otera? koje je to mitsko biće ili telo/organ?

Link to comment

kako ko pa onaj koji ih je i doveo u decembru 2014, onaj koji im je spasio guzice 2016 kada su pučisti predvođeni novakom nedićom, bikom i cavom hteli da ih sruše na skupštini

- pa ako već pfc nema nikakve koristi od prijateljstva vučele i vučkare, ako nema ništa od toga što je svinjura član sns, neka ih skloni i neka preuzme upravljanje klubom lično ili brate neka postavi neke legende za predsednika i ppred. ako je potreban neki stručnjak za poziciju svinjure neka raspiše konkurs, hiljade bi se javile za tu platu od 5000 e mesečno :D

Link to comment

Pa dobro, to da ova uprava i svi njeni gadni članovi moraju da lete što pre, i da sa sobom povedu Ser Šamroka od Bunkera, to valjda ne treba uopšte ni pominjati, jer je to takva bagra, koja čak uspeva da se po ogavnosti i neljudskosti približi upravi i pravom gazdi kluba sa stadiona podno tenka.

 

 

Link to comment

U međuvremenu, naš klub je tužio Sanoga, traži naknadnu kaznu za njega, a pozivaju se na to da mu ovo nije prvi put da nekoga ozbiljno povredi i to za kratko vreme.

 

S jedne strane deluje malo smešno, s druge strane takvom divljaku očigledno nije mesto na terenu.

 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...