Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Glavni utisak je Stanojeva bezmudost.

Imaš 1-0 u 5. minutu i protivnika koji ne zna da poveže jednu akciju, nema nikakav trenerski pečat, igraju antifudbal, koji je došao da udara, gura, vuče i eventualno izvuče bod ako mu na ime i savez ne sude crvene kartone... i ti se ladno odlučiš da igraš kao oni. Takav mu se zicer namestio da ih umlati i pošalje nazad sa 3 komada u mreži, ali to je Aleksandar Stanojević.

Ladno ubacuje Lolu Smiljanića koji nije fudbaler već desetak godina, a pitanje je i da li je bio ranije. Zašto je dovodio Mađara i Bebeka ako misli da igra ovaj stankovićizam? Koji će mu ako misli da igra na muljažu iz prekida? Njemu je svanulo kada je prodao Sadika i kada je Suma izašao.

 

  • +1 3
Link to comment

Ja sam valjda jedini samroka gotivio, ali ovo danas je fejl zesci. Jbga trener koji uvodi lolu smiljanica ne zasluzuje da pobedi nikoga pa ni raspalu reprezentaciju vlade srbije. Jojic decko katastrofa, ali sto bi bata djora rekao vladi ivicu, nisi ti budala sto ne znas da igras ja sam budala sto sam te zvao. Sudija odradio sta je bilo do njega izmislio korner sacekao prilku da pokaze na krec. Ali opet kazem, sami smo krivi, kad odigras kao sisa ne zasluzujes da pobedis

Link to comment

šta se čudite, u koji to derbi je ser šamrok ušao sa idejom da ide na pobedu, svaki put je išao na remi samo što ga je sreća pratila da na kraju pobedi

- mađar nije igrao jer se navodno povredio u rep. a francuz je gojazan :happy:

 

  • +1 1
Link to comment

stanojevic je najveci krivac sto ove mesare i vezare nismo ispratili sa 3 komada.

maltene smo vec izgubili prvenstvo jer ovi ne smeju da izgube bod do kraja i stanojevic ne odigra ofanzivno. pa sta koji moj cuva??

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

stanojevic je najveci krivac sto ove mesare i vezare nismo ispratili sa 3 komada.

maltene smo vec izgubili prvenstvo jer ovi ne smeju da izgube bod do kraja i stanojevic ne odigra ofanzivno. pa sta koji moj cuva??

kako šta čuva pa remi, za batađoriste je x u derbiju uvek dobar rezultat, setimo se da je i sava majmun isto pristupao derbiju na proleće u rupi, ser šamrok još živi u iluziji da je trener za top 5 liga evrope, on se tome još nada poraz u derbiju bi ga udaljio od tog (za njega nedostižnog) cilja, tako radi njegov mali mačiji mozak :D

Link to comment

stanoja je iscedio suvu drenovinu iz preuzete drvne građe

jbg kad nam je večiti rival klub mediokriteta kome je fair play pojam poznat kao što razumeju i cepanje atoma

a kako za kvalitetnu predstavu trebaju dva aktera tako smo večeras bili uskraćeni za istu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Za sad mu je bilans jedno 5-6 žutih i slomljena noga. Dugo nije bilo goreg mesara, ali dobro duga je sezona, sva je prilika da će i on naleteti na nekog Sanogovića.

Derbi pravi prvenstveni. Uvođenje Lole je prelomilo. Univerzum karmički ne može da dozvoli da se sa njim u timu uzmi bodovi. ostaje tih 8 bodova pa nema nekog pritiska na Stanoju, može mirno da se postara da mu kapiten Lola bude starter a da tim gradi oko Jojića koji mu je jel te sve u životu doneo...

Sent from my GM1913 using Tapatalk



Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...