Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Ej zajebo sam naslov, nisam stavio n na kraju...ajde moderacijo ako moze da se ispravi, a ako ne moze, nema veze, ja i dalje drzim cas

  • +1 1
Link to comment

posle ovako velelepnog uvoda, ko jebe jedno slovo. mozda je ta greska ona potrebna karika kako biste pobedili sile mraka i zarili froda u svevidece oko

Link to comment

Partizai to the grave

 

Btw ona iščašena družina na RSB nas zove Mordorom, pa nek ostane tako, a oni neka budu 1389 4С crew, stoji im.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Stevanovic miletic vitas banjak urosevic zdjelar scekic natko suma stevanovic asano sadik...rezerve lola i lazar markovic, mozemo poceti

Link to comment
20 minutes ago, shimpr said:

Ej zajebo sam naslov, nisam stavio n na kraju...ajde moderacijo ako moze da se ispravi, a ako ne moze, nema veze, ja i dalje drzim cas

ma suprer je brate....parti za sezonu 2020/21....žurka za narednu sezonu, uprkos svemu, uprkos svima, protiv vetra, plivamo uzvodno do prvog mesta

 

nego, nemaš u timu dva igrača u21, gubićemo svaku sa 3-0 službeno :D

Edited by Ted
Link to comment

Vidi stvarno 12 igraca...onda ovako...stevanovic miletic vitas banjak urosevic pavlovic stevanovic natko zdjelar scekic sadik...rezerve lola, lazar markovic, asano, suma, ostojic...eto imamo u21 dva igraca

Link to comment

Volim kad igramo sa dva zadnja vezna...zdjelar i scekic, jedan kreativac i jedan kvaritelj protivnicke igre...kao pirlo i gatuzo, kao cavi i buskets

Link to comment

Da li je mali Lazar Pavlovic u stvari nas... Frodo... kada bude najpotrebnije on ce ga...

 

A Markec onaj matori ujak ili vilenjak otac od Liv Tajler

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to FK Partizan 2020/21
  • Hamlet Strašni locked, unlocked and pinned this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...