Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Baneš. Moj ćale se sad otišao ali u manjem gradu, pa čeka. Ja u BG isto zovem medigroup celi dan. i sinoć. Im li neka druga da radi nedeljom da mogu da se testram privatno?

Edited by Далибор
Link to comment
kako se u kovid ambulantama zakazuje test? Zove se telefonom ili banes ili ima neki suptilniji nacin? Vec sat vremena zovem medigrup i ne javljaju mi se, svi operateri zauzeti
Pod COVID miliš antigen i ove serološke?
Ovi što su radili te, kažu da se zakazuje ali da su oni banuli.
PCR radi samo DRžava, zakazuje se na e-upravi valjda

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Epidemiolog u Batutu mi je rekao da je antigenski test kao i seroloski nepouzdan i da je jedini validan PCR koji se besplatno radi u kovid ambulantama.

Lekarka koja radi u kovid ambulanti rekla mojoj koleginici da se dobro obuče i spremi se na nekoliko sati čekanja u redu.

Kada dođeš na red oni će nakon pregleda utvrditi da li će da rade pcr.

  • Hvala 1
Link to comment
Epidemiolog u Batutu mi je rekao da je antigenski test kao i seroloski nepouzdan i da je jedini validan PCR koji se besplatno radi u kovid ambulantama.
Onda Medicina rada na NBG video sam da ima šator već tamo...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
Zašto se juri za test ?
Zar nije bitnije otići na pregled i po terapiju ?
 
Pa praktično u COVID ambulantama je i pregled i potencijalno PCR testiranje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Onda Medicina rada na NBG video sam da ima šator već tamo...

.... Shiit has hit the fan!
 

To mi je i ovaj epidemiolog rekao...

 

on misli da nisu dezurni, tako da sutra moram ici

Link to comment

Izgleda da zavisi od ambulante. Supruga jutros u Omladinskih brigada na medicini rada dobila broj i rekli joj da dođe oko 4 popodne. Ako se raspadaš i loše ti je prime te preko reda. Ja sam izgleda imao neviđenu sreću prošlog vikenda da u Knez Danilovoj završim sve za sat vremena.

@Milosh76 nemoj da se tripuješ oko testiranja, nego otiđi da ti pregledaju pluća ako si iole u stanju. 

  • +1 1
Link to comment

Panadol mi je spustio temperaturu sa 38.5 (popio oko 19h) na 38 (merio oko 21h), drugi cu popiti posle 23h

 

Uspeo sam da dobijem Medigrup.. jedva.. za kompletan test koji ukljucuje i rendgen i laboratoriju i svasta nesto nema mesta ni sutra, mozda ubace jos nekog lekara za ponedeljak pa ce onda biti.

 

Sutra ujutro radim antigenski test, pa u zavisnosti od rezultata idemo dalje.

 

Mnogo mi je cudno...imam temperaturu, nisam malaksao, euforican sam, jedem normalno, pijem normalno, stolica normalna, glavobolju nemam, udisem i izdisem normalno bez bilo kakvih teskoca, miris i ukus imam (so je grozna :D  ) ...ne znojim se uopste....

Edited by Milosh76
Link to comment
Panadol mi je spustio temperaturu sa 38.5 (popio oko 19h) na 38 (merio oko 21h), drugi cu popiti posle 23h
 
Uspeo sam da dobijem Medigrup.. jedva.. za kompletan test koji ukljucuje i rendgen i laboratoriju i svasta nesto nema mesta ni sutra, mozda ubace jos nekog lekara za ponedeljak pa ce onda biti.
 
Sutra ujutro radim antigenski test, pa u zavisnosti od rezultata idemo dalje.
 
Mnogo mi je cudno...imam temperaturu, nisam malaksao, euforican sam, jedem normalno, pijem normalno, stolica normalna, glavobolju nemam, udisem i izdisem normalno bez bilo kakvih teskoca, miris i ukus imam (so je grozna [emoji3]  ) ...ne znojim se uopste....
Idi bre sutra u COVID ambulantu!
Pa ako dobiješ za popodne u međuvremenu idi na antigenske i kakve već...

.... Shiit has hit the fan!


  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, de Sisti said:

Jesi imao neki rizican kontakt?

 

Imam kolegu koji je vec nedelju dana na bolovanju imao je visoku temperaturu, ali nije kovid, valjda je radio seroloski test. Nisam se nesto mesao sa njim, al eto. Drugi kolega ima kovid, sa njim sam bio kratko u kontaktu, mozda 5-10 minuta, ali smo obojica imali maske i nismo duvali jedan drugom u lice

 

14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Idi bre sutra u COVID ambulantu!
Pa ako dobiješ za popodne u međuvremenu idi na antigenske i kakve već...

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

Sutra kad zavrsim antigenski test, procicu pored medicine rada, pa cu videti kad mogu da zakazem ili mozda me odmah prime na pregled ako imam srece.

 

Videcu i kako ce noc da prodje...

 

 

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...