Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

 

mislim da sam ipak zabo nesto od dece prijatelja sa kojima sam se igrao preprosli vikend, a koja jos idu u vrtic. 

 

 

Nase dete ide u vrtic i to nam je povelik izvor stresa. Non stop smo prehladjeni, bar dve, ako ne i tri prehlade poslednjih mesec dana. Ne znam kad jedna prehlada zavrsava, a kad druga pocinje. I naravno svaki put se tripujes da je kovid.

Link to comment

Da li ići u Kovid ambulantu ako su simptomi za sada blagi? Zapravo nisam ni siguran da li je Kovid, nisam testiran, a već drugi dan imam utisak da sam pod temperaturom (a nisam), preznajanje noću, sporadični kašalj i to je to

Kad ste vi išli na pregled/test?

Link to comment
19 minutes ago, Spirit said:

Da li ići u Kovid ambulantu ako su simptomi za sada blagi? Zapravo nisam ni siguran da li je Kovid, nisam testiran, a već drugi dan imam utisak da sam pod temperaturom (a nisam), preznajanje noću, sporadični kašalj i to je to

Kad ste vi išli na pregled/test?

Ako ti ne treba zbog bolovanja, onda je bolje biti kod kuće. Zašto da rizikuješ red, hladnoću i slično. Inače trećeg do petog dana je najbolje ići na testiranje i prvi pregled pluća. 

  • +1 1
Link to comment

Nocas 37.5, ne kasljem, imam knedlu u grlu, nemam dijareju. Tri puta sam ustajao da izmerim I dva tri puta 37.5

Nisam se znojio

Imam I ukus I miris, malopre sam izmerio 37.8

Osecam povremeno neku vrelinu u grudima I to je sve
Nisam malaksao ili nesto slicno

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Udisaj je normalan, bukvalno puna pluca.

Kad da ocekujem pogorsanje/poboljsanje?

nemoj ništa da očekuješ. pusti neku seriju, napravi kilo limunade i relaksiraj se. zvekni neki paracetamol ako te nešto boli. ti ti je to. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...