Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

13.dan. Šesti dan se osećam dobro. Izuzetan čudan grip u mom slučaju, jedan dan sam se osećao dobro, drugi dan me razbija užasna malaksalost i umor. Nagle promene stanja. Kašalj se pojavio tek peti ili šesti dan. Temperaturu sam imao oko pola sata šesti dan. Kovid ambulanta u Novom Sadu je sada već pretrpana, ljudi koji dolaze uveče sa temperaturom bivaju poslati kući, zato što broj obolelih ne mogu obraditi za 24 sata, moraju dolaziti ponovo od jutra. Sistem puca. Samo srednje teške i teške slučajeve primaju hitno. Nažalost, svi moraju da čekaju satima, ako im nije jako loše. Čuvajte se koliko možete, nažalost previše je asimptomatskih u populaciji koji mogu preneti zarazu. Takođe, prenošenje virusa dok i ne znate da ste zaraženi je snažan okidač za eksplozivno širenje iste.

  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, ToniAdams said:

ja osmi dan pod temperaturom, radio u ponedeljak test a lekar mi rece da rez treba sutra da bude gotov.

 

Jbg, drži se Toni, biće to OK...

 

Jesi probao da snimaš pluća?

Link to comment
7 hours ago, ToniAdams said:

ja osmi dan pod temperaturom, radio u ponedeljak test a lekar mi rece da rez treba sutra da bude gotov.

 

imaš ovde solidnu fan bazu 🙂

 

čekamo da nam javiš da je sve ok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...