Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Frank Pembleton said:

Javite se redovno, koliko god čudno zvučalo, ppp brine!

.... Shiit has hit the fan!
 

shto chudno? ja brinem :dry:

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, fren said:

a šta sa suvim kašljem? 

 

Da li mi je pomogao sirup (sa islandskim lišajem), ili je 5. dan kašalj odlučio da popusti, ne znam. Zapeo sam za islandski lišaj jer mi inače, kad me grlo zaboli samo onaj Isla Mos sa njim pomaže.

Edited by zorglub
Link to comment
Just now, zorglub said:

 

Da li mi je pomogao sirup (sa islandskim lišajem), ili je 5. dan kašalj odlučio da stane ne znam. Zapeo sam za islandski lišaj jer mi inače, kad me grlo zaboli samo onaj Isla Mos sa njim pomaže.

Ok, hvala. Vec nedelju dana ne prestaje, bronhoklir ne pomaze. 

Link to comment

Ispravio sam, kašalj nije stao 5. dan, ali se smirio dovoljno da sam mogao da odspavam nekoliko sati. Kašljao sam još nedelju dana +. Aj' dršte se.

  • Hvala 1
Link to comment

Zbog cega bi spustali temperaturu? Organizam se zagreva jer se bori protiv virusa i ako mu smanjujes vestacki temperaturu odmazes mu i trenutno osecas olaksanje ali produzujes njegovu borbu. 

 

Link to comment
Just now, fetboj said:

Zbog cega bi spustali temperaturu? Organizam se zagreva jer se bori protiv virusa i ako mu smanjujes vestacki temperaturu odmazes mu i trenutno osecas olaksanje ali produzujes njegovu borbu. 

 

Iz dva razloga, prvo, neki ljudi loše podnose povišenu temperaturu, čak i 37,5

Drugo, generalno se ne spušta temperatura dok ne dodje do 38,5. Preko toga se spušta jer iscrpljuje organizam više nego što mu pomaže da se bori. 

Link to comment

U covid ambulanti na sajmištu me poslušali i gledali grlo. Za sad ne čuje ništa na plućima, grlo čisto. Ipak me zbog anamneze i što imam bebu + taj rizičan kontakt poslali u medicinu rada na brzi test i rtg. Rtg nalaz je dg J06 a rez krvi će biti uskoro i treba opet da idem na sajmište po konačnu dg i evt terapiju. 

Javljam kako sam prošla, iskreno se nadam antibioticima i da mi krene na bolje. 

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

U covid ambulanti na sajmištu me poslušali i gledali grlo. Za sad ne čuje ništa na plućima, grlo čisto. Ipak me zbog anamneze i što imam bebu + taj rizičan kontakt poslali u medicinu rada na brzi test i rtg. Rtg nalaz je dg J06 a rez krvi će biti uskoro i treba opet da idem na sajmište po konačnu dg i evt terapiju. 

Javljam kako sam prošla, iskreno se nadam antibioticima i da mi krene na bolje. 

J06 je široka dijagnoza. Ima li još šta pored nje? 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...