Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

12 minutes ago, Filozof manijak said:

Da li je nekood zaraženih imao kao simptom neku vrsta bolova u očima?

(Ne znam kako da objasnim, kao da peku otprilike, a temperature nema)

Je li ti provjereno imaš kovid pošto to što ti navodiš, ako si ušao u određene godine :P, može da bude od mnogo stvari, to čiča iz iskustva da ti kaže (btw. imao sam negdje u avgustu jedan stint od nekih 5-6 dana kad je bukvalno svaki pogled u bilo šta, pogotovo neki ekran bio bolan)

Link to comment

Ja sam dve nedelej vukao neku prehladu, prve nedelje samo glavobolje, nocno znojenje, i blazi bol u grlu, malaksalost, stolica redja  druga nedelja vec nesto ozbiljnija, kasljanje, nedostak apetita, znaci jedva sam jeo..nisam nikoga u kuci zarazio..u kovid ambulantu nisam isao, jer mi nije licilo na kovid, ali, kolike su sanse da jeste bio  kovid, pitam reda radi vise, iskreno..

Edited by Misko
Link to comment
22 minutes ago, Filozof manijak said:

Nisam ja u pitanju, nego neko meni blizak, nezaposlen i bez zdravstvene knjižice. 

Ne znam da li takve uopšte i primaju u kovid ambulante?

bogami sam čuo da sve manje primaju bez baš ono većine simptoma štikliranih, a bogme sve manje i testiraju. Mora da ostane za "rutinska testiranja patrijarha" (riječi iz saopštenja SPC, ne moje), fudbalera i ostalih guzonja.

 

Što se tiče konkretnog simptoma, naravno da ne utvrđujem dijagnozu, ali često to hoće i od sinusa, upale istog i klasičnog umora, burnouta (moj slučaj, kasnije mi potvrdila komšinica oftalmolog na pregledu), ali naravno, ako može neko kvalifikovan da pregleda, makar i privatno, izmjeri pritisak za početak, ne bi bilo loše. 

Link to comment
12 minutes ago, Misko said:

jer mi nije licilo na kovid, ali, kolike su sanse da jeste bio  kovid, pitam reda radi vise, iskreno..

Zini, kazi AAAAA...

Da vidimo...

Jebote ne mogu da verujem da iko stariji od cirka 5 godina moze da pita ovako nesto online, na daljinu...

I ti stvarno, izistinski, ocekujes da ti neko ozbiljno odgovori? :isuse: 

Link to comment
33 minutes ago, Filozof manijak said:

Nisam ja u pitanju, nego neko meni blizak, nezaposlen i bez zdravstvene knjižice. 

Ne znam da li takve uopšte i primaju u kovid ambulante?

Trebalo bi da primaju svakog, koliko ja znam, e sad, koliko se peckanje ociju tretira kao simptom kovida, verovatno zavisi i od mindseta ljudi u ambulanti..

 

Edited by Misko
Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

bogami sam čuo da sve manje primaju bez baš ono većine simptoma štikliranih, a bogme sve manje i testiraju. Mora da ostane za "rutinska testiranja patrijarha" (riječi iz saopštenja SPC, ne moje), fudbalera i ostalih guzonja.

 

Moju drugaricu vratili iz kovid ambulante, rekli joj da se javi na testiranje tek kad punih pet dana bude imala simptome. A ona ima temperaturu 2 dana, a sestra joj testirana pozitivno i videle su se pre toga...

Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

 

Moju drugaricu vratili iz kovid ambulante, rekli joj da se javi na testiranje tek kad punih pet dana bude imala simptome. A ona ima temperaturu 2 dana, a sestra joj testirana pozitivno i videle su se pre toga...

Isto i mog ujaka u fazonu, možeš ti ako hoćeš da se testiraš privatno, ali ovo što ti pričaš, može biti korona a i nije, a možda je i ovo™ što vlada ovih dana. Doduše, on živi u manjem mjestu, pa kapiram da su tek oni u problemu sa testiranjima

Link to comment

A ovde kod mene, opet, salju svakog sa bolom u grlu i kjavicom u kovid, zato i nisam hteo kod lekara, jer, kontam, pre cu kovid da zakacim cekajuci u redu, nego sto je ovo sto ja imam kovid, a i nije mi bas kovid ambulanta poed dupeta..

Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Da li je nekood zaraženih imao kao simptom neku vrsta bolova u očima?

(Ne znam kako da objasnim, kao da peku otprilike, a temperature nema)

Ako je konjuktivitis to jeste jedan od simptoma. Moja supruga je imala to 10-tak dana kad je imala koronu. Sto se tice lečenka samo je koristila neku mast za to koju su joj prepisali.

Link to comment

Ne mogu da pomognem u ovom slučaju. Ali znam iz prve ruke jednu čudnu simptomatologiju (kasnije dokazan pozitivan) - jaki bolovi u glavi i mučnina nekoliko dana. Kada je potvrđeno, tek su onda krenuli kašalj i temperatura. Lakši slučaj, za kućno lečenje.

 

edit Valjda nije potrebno naglašavati da je reč o nekom promilu zaraženih sa takvim retkim početnim simptomimama, al ajde da zadovoljim formu. I da dodam da je glavobolja, kako kaže, bila neobično jaka.

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...