Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

7 hours ago, goofs said:

Ako cemo cisti matematicki i procentualno, dve 95% maske ti daju 90.25% zastite. Sto znaci bolje jedna nego dve :D

 

Ko to nama bio društveni smer u osmoljetki? :D

Link to comment

Mene prosle nedelje smlatila temperatura solidno, u periodu ponedeljak-cetvrtak. Grlo nije bolelo uopste. U cetvrtak je krenuo dosadni kasalj, pre toga i malaksalost. Rekose mi da nemam sve simptome, pa nista od testiranja. U sredu sam jurio neke rezultate za caleta, jedva sam uspeo da spustim temperaturu, da bih prosao kontrolni punkt. 

Kasljem i dalje, made ne stalno, malaksalost i bolovi u zglobovima su prisutni jos uvek. Drpio sam jedan Pancef caletu u subotu, a juce kupio kutiju da ispijem ko covek. Stalno cajevi, vitamiske sumece i svasta nesto.

Sta rade ovi sto nemaju novac.

  • +1 3
Link to comment

Hvala. Ne mogu da tvrdim 100%, da je korona u pitanju posto me nisu testirali, no 3 godine unazad nisam nijednom bio prehladjen. Bukvalno ni dan. Ja se vise plasim za moje, mada je za sada sve ok. Cale je vec bio pod terapijom antibioticima, po nalogu kucne nege. Nadamo se najboljem.

  • +1 3
Link to comment

Tada će biti kasno!

 

U mom okruženju mladić zarazio celu porodicu, uključujući i dosta rođaka. Jedan umro, dvojica u bolnicama, ostali leže kod kuća, nisu ni na sahranu mogli da idu. Tip išao na neku konferenciju, doneo kući i raširio. Radi u državnoj upravi i regularno je išao na posao nekoliko dana, pa će biti baš jebeno.

Link to comment
1 hour ago, banatjanin said:

Posle 12 dana, konačno bez temperature. Počelo sa 38.5, nije bilo moguće oboriti, posle tri dana nastavilo sa 37.8 i tako do juče. Tesriran odmah pozitivno, terapija bila Levoxa antibiotik, cink i visoke doze D3 i C vitamina. Miris se vratio posle tri dana, kašljem i dalje, pluća dva puta na rentgenu čista. Bilo i grozne glavobolje i bolova u kostima. 

Još par dana ću da iskuliram u krevetu. Zajebano bilo, ali kako su neki oko mene fasovali, dobro je. Važno je odmah u mirovanje, sa prvim simtomima, i terapija da se spreči upala pluća.  

super da je proslo. budi u izolaciji jos 10 dana nakon prestanka simptoma ili ako nije moguce obavezno nosi masku svuda.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...