Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

11 minutes ago, Milosh76 said:

 

A sta fali Forumasi protiv Korone?

 

Imamo temu PPP vs Coronavirus koja se bavi preventivom i praktičnim savetima, bili bi veoma slični naslovi.

Link to comment
28 minutes ago, Jozef K. said:

@steins sada mi kolega koji ima iste simptome kaže da su mu savetovali da obara svaku temperaturu i to febricetom od 500? Ja sam čitao da je paracetamol ili panadol OK. I drugo da li da je obaram ako je oko 38?

isti je to lek - paracetamol - febricet - panadol

 

Link to comment
5 minutes ago, Redoran said:

 

Imamo temu PPP vs Coronavirus koja se bavi preventivom i praktičnim savetima, bili bi veoma slični naslovi.

 

Mozda je onda samo tu trebalo prebaciti postove... al dobro moze ovako.

 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Alpha D3, zn plus c, Marisol u nos, imunilflor, hemomicin i probiotik, po potrebi panadol

Može da ne spamujemo 

Počeo sam u ponoć. Poslušao sam te. Tri dana po jednu?

1x1 od 500mg 3 dana

ne znam ko je drugi pitao što umesto hemomicina - mislim da može i Pancef da ide

Link to comment

Na ove terapeutske savete bih dodao dve sitnice - minimum dve litre vode dnevno, osim za one sa upitnim bubrezima, i propolis, sipalo nam ga generacijama da se udahne po stavljanju u vruć čaj. Ne znam koliko pomaže ali neće odmoći sigurno.

Link to comment
47 minutes ago, steins said:

1x1 od 500mg 3 dana

ne znam ko je drugi pitao što umesto hemomicina - mislim da može i Pancef da ide

Hvala.

 

Može naslov forumski kovidići

Link to comment

komplikujete u vezi naslova, adekvatan bi bio ppp rezervoari infekcije :happy: ali ništa ne priznajemo bez pozitivnog pcr testa overenog pečatom :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...