Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

7 hours ago, gospa buba said:

ni ja nemam ni antitela ni koronu.

a nije ni chudo.

sent from bubamoto
 

jezivo si nemoderna

 

na poslu je dosta ljudi zapatilo virus, a ja sam sa dosta njih bio u prilicnom kontaktu, i nista. deluje da je cak i jebenom virusu ispod casti da dodje u borcu

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

ima ona pripovetka B.Pekića o čoveku koji beži pred kugom: kako se skloni u koji grad, tako tu zavlada pomor od kuge. 

nešto sam hteo ovim da kažem al sad da me ubiješ, ne mogu se setiti šta.

 

Link to comment
17 hours ago, koksy said:

ima ona pripovetka B.Pekića o čoveku koji beži pred kugom: kako se skloni u koji grad, tako tu zavlada pomor od kuge. 

nešto sam hteo ovim da kažem al sad da me ubiješ, ne mogu se setiti šta.

 

hteo si vrv nesto da me uvredis ali ponovo nisi uspeo

 

koja je to pripovetka?

 

ima i ona pekiceva o spasiocu na plazi koji nikada nikog nije spasao i jako je frustriran zbog toga, pa onda nakon sto da otkaz, slucajno spasi nekog ss svabu koga su partizani pokusali da koknu, i to pred samo oslobadjanje srbije, dakle u najgorem mogucem trenutku. vrhunska prica i na momente vrlo zabavna. 

 ovo sto sam rekao tek nema veze s mozgom. 

 

vezano za temu, evo jos jedan dan bez korone, cak mi ni nos nije zapusen, ne osecam nikakve tegobe, sve pet. 

 

Link to comment
1 hour ago, sherman said:

hteo si vrv nesto da me uvredis ali ponovo nisi uspeo

 

koja je to pripovetka?

 

ima i ona pekiceva o spasiocu na plazi koji nikada nikog nije spasao i jako je frustriran zbog toga, pa onda nakon sto da otkaz, slucajno spasi nekog ss svabu koga su partizani pokusali da koknu, i to pred samo oslobadjanje srbije, dakle u najgorem mogucem trenutku. vrhunska prica i na momente vrlo zabavna. 

 ovo sto sam rekao tek nema veze s mozgom. 

 

vezano za temu, evo jos jedan dan bez korone, cak mi ni nos nije zapusen, ne osecam nikakve tegobe, sve pet. 

 

 

ovaj post ne samo da nema veze s mozgom već je dno dna. svašta bih ti izgovorio za ovo spasavanje Švaboa (sve uključujući jedan dramski tekst Siniše Kovačevića) ali odbijam da se valjam u blatu.:dry:

 

TT 36.4...osetila okusa i mirisa da kucnem u drvo...apetit fantastičan. pucam od staračkog optimizma koji veli da su preda mnom najbolje godine, seks inkluding.

 

 

Link to comment

Evo i mene zaražene. Imala sam temperaturu, glavobolju, osećaj kao da su mi sve koske polomljene, malo kasljucanja, otišla privatno na igm, pozitivan, državno me primili na PCR, pozitivan. Zvuči kao da nije bilo ništa specijalno, ali je bilo odvratno, bukvalno kao da me neko iscentrifugirao. Dali mi vitamine i defrinol.

 

Zarazila sam se biće u kafiću jer je to jedini put gde u zatvorenom nisam nosila masku. Bila je gužva a ja budala umesto da sam se okrenula i otišla, ne umem da kažem ne, pa sam ostala i eto ti ga.

 

E sad je došlo da je meni vidno bolje (nema temperature, nema kašljucanja, sad me koske bole od ležanja ali ne kao da me je neko tukao), a kako nema drugog testa - posle koliko dana ste smatrali da ste ok i za među svet? Prošlo je 10 dana od pozitivnog testa.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, angelada said:

E sad je došlo da je meni vidno bolje (nema temperature, nema kašljucanja, sad me koske bole od ležanja ali ne kao da me je neko tukao), a kako nema drugog testa - posle koliko dana ste smatrali da ste ok i za među svet? Prošlo je 10 dana od pozitivnog testa.

 

sedi di si, jer za drugo nisi :) 

nek je tebi bolje

 

kazu da je 10ak dana dovoljno da ne budes prenosilac (ako nisi bio hospitalizovan) ... ali kazu i da ima slucajeva koji su pozitivni i vise nedelja (valjda mogu i preneti)

da sam na tvom mestu ne bih se mnogo mesao (i zato da se oporavim bolje) a ako vec zelim da produzim normalno da zivim, pravio bih test

Link to comment

Nije mi problem da ostanem kod kuće, i onako radim od kuće, već mi se živoj duši malo izlazi napolje, makar da se prošetam, ali da - u pravu si, ipak treba načisto da se oporavim.

 

PS. Imala sam kući grippostad i reko daj da popijem (mama lekar pa je aminovala) - kako se od toga lepo spava, nema onog izbijanja hladnog znoja kao kod ovih što obaraju temperaturu, već neka milina.

Link to comment

Osim ako nije n95 maska koja sprecava 95%udisanje korone, masku nosis da zastitis druge od sebe a ne obrnuto. Mama ti lekar a osnovne stvari ne znas :blink:

 

Peri ruke i lice cim promenis lokaciju. Ili dezinfikuj. 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...