Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Imam kao neki osećaj po sredini grudne kosti, povremeno kašljucnem, drugo ništa, ne boli ne ništa, T normalna, da li je ovo neki simptom, ili je možda zbog nošenja maske, mada je skidam kad god mogu.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

 

19 hours ago, El Guapo said:

Imam kao neki osećaj po sredini grudne kosti, povremeno kašljucnem, drugo ništa, ne boli ne ništa, T normalna, da li je ovo neki simptom, ili je možda zbog nošenja maske, mada je skidam kad god mogu.

mozda imas gerb

Edited by Joe D
Link to comment

ja sam tako do sad tri puta imao koronu. :D

 

prvi put sam se zagrcnuo dok sam jeo (alavi kreten) i kasljucao pomalo narednih sat vremena, imao osecaj da mi je nesto zaglavljeno u grlu. nereagovao jedno desetak minuta a posle poceo lagano da brinem i primecujem ostale simptome. srecom, brzo proslo.

 

drugi put sam imao koronu zbog nesanice. bio neki pun mesec, nisam se bas naspavao, probudio se umoran. seo da radim, kafa nije mnogo pomogla. malo krenula i glava da boli, nista radikalno, onako usput. srecom, bio dosta angazovan na poslu pa zaboravio.

 

treci put je trajalo najkrace, mozda svega nekih desetak minuta. ustao ujutro ko da me jebalo krdo slonova. glava puca, stomak zavija, malaksao, ne mogu oci da otvorim. prva pomisao - korona, sta drugo. oblije me ladan znoj. razmisljam sta mi je ciniti. setim se da moram da zovem neki broj pa da me oni upucuju dalje. sednem za racunar da nadjem taj broj i u tom trenutku se setim da sam prethodno vece popio par izdashnijih viskija i flasu vina. bice ipak mamurluk. :cry:

 

  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, adam said:

ja sam tako do sad tri puta imao koronu. :D

 

Najebacemo od svih ostalih hronicnih bolesti dok ovo sranje ne prodje.... Gastritisi, cirevi, seceri, pritisci :) 

Link to comment
On 11.8.2020. at 22:00, Bambula said:

Pa tražim lepšu stranu svega,pa ajde tih 8 kg da budu lepša strana :D 

 

 Ja 6kg za nedelju dana. Samo stres i stomacni problemi, ali vracam se u formu.

  • +1 1
Link to comment

prijatelj moje kumice smršao 6 kg (korona), pa onda sav srećan krenuo da naručuje sve što voli kada mu se vratio okus, pa nabio 12 :D

 

inače, 3 x testiran pozitivan, već i nako što se osećao baš jako dobro, ispizdeo, jer karantin

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...