Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Bravo @beeva na brzoj reakciji i što nisi prepustio slučaju. Odmori i oporavi se lepo.

@Bambula ti si za sad od nas sa foruma najgore prošao (ako se izuzme to mršavljenje, tu te hejtujem ne pitaj). I ja se još uvek lakše zamorim nego pre, posebno kad se verem stepenicama ali to su mi i rekli u bolnici, da treba malo vremena da se pluća vrate u kondiciju.

Biće sve okej :)

Link to comment

Pa tražim lepšu stranu svega,pa ajde tih 8 kg da budu lepša strana :D Neki kažu da se strogo miruje,ali meni nekako lakše kad se krećem,zato sam otišao na selo,posla ima uvek,pa se polako vraćam u formu.Nije da sam neki sportista ali fudbal se igrao svaki vikend,ali to će da sačeka malo duže.

 

Kao vojno lice preživeo sam svašta,ali od ovoga mi nije bilo ni malo prijatno,ta bolnička atmosfera i sve uz nju baš nabijaju tenziju,nekako mislim da bih lakše podneo sve to da sam bio kod kuće,ali opet sa druge strane te kritične nedelje lekari se nisu odvajali od mene,da sam bio sam ko zna šta bi bilo.Onakvo gušenje i nedostatak daha još iscrpljen višednevnom temperaturom ne bih nikome poželo.Tj onih segmenata kojih se sećam,jer mi je taj period kao u nekoj izmaglici.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Bambula said:

A sad imam i snage da napišem kako je bilo,skoro pa 5 nedelja od toga je jedna bila kritična i to zamalo da me nema :D Prvo je krenulo sa glavoboljom i stomačnim problemima dva dana,onda ništa tri dana,i tad kreće kašalj i temp 38,6 I to 4 dana bez prestanka konstantno 38,4 pa išlo i na 39.Primljen sa težom kliničkom slikom upala oba plućna krila,treća nedelja je bila kritična na korak od veštačke ventilacije sa koje se kroz priču sa doktorom ne bi vratio živ.Ali od te noći kreće kao na bolje,ali baš sporo nedelju dana za sebe nisam znao niti je se sećam jer to je bila druga nedelja pod konstantnom temperaturom.Nakon toga lagano na bolje pa sve do danas kad kao da ništa nije bilo.Ali 5 nedelja kao da me je voz pregazio više puta.Od kako ih oni nazivaju priduženih bolesti bila i hipertenzija koja isto jedno veče rešila da podivlja 190/140 bio pritisak,ne može čovek baš hladne glave da ostane dok leži pa eto još falilo i šlog da me strefi.

 

Brate mili, zato pričaju da su ljudi sa hipertenzijom ugrožena grupa. Ja sam takvu katastrofu s pritiskom doživeo i znam na šta to liči. Plus sjebana pluća od konrada, svaka čast tvom organizmu.

Link to comment
13 hours ago, Bambula said:

Pa tražim lepšu stranu svega,pa ajde tih 8 kg da budu lepša strana :D Neki kažu da se strogo miruje,ali meni nekako lakše kad se krećem,zato sam otišao na selo,posla ima uvek,pa se polako vraćam u formu.Nije da sam neki sportista ali fudbal se igrao svaki vikend,ali to će da sačeka malo duže.

 

Kao vojno lice preživeo sam svašta,ali od ovoga mi nije bilo ni malo prijatno,ta bolnička atmosfera i sve uz nju baš nabijaju tenziju,nekako mislim da bih lakše podneo sve to da sam bio kod kuće,ali opet sa druge strane te kritične nedelje lekari se nisu odvajali od mene,da sam bio sam ko zna šta bi bilo.Onakvo gušenje i nedostatak daha još iscrpljen višednevnom temperaturom ne bih nikome poželo.Tj onih segmenata kojih se sećam,jer mi je taj period kao u nekoj izmaglici.

 

 

 

pripazi se malo u narednom periodu, nemoj  da divljas sa aktivnostima, ako imas uslova odradi opstu kontrolu za metar dana da proveris da li imas neke posledice, posto si ti zakacio goru varijantu.

  • +1 3
Link to comment

Sestra ima koronu,posle temperature koju je imala 2 dana,vise je nema,sad je izgubila culo mirisa i ukusa,ostalo je sve u redu.

 

Prepisali joj hemomicin uz mnogo tecnosti i silne vitamine.

 

Za sada da ne ide na snimanje pluca.

Edited by Bogotac
Link to comment
Sestra ima koronu,posle temperature koju je imala 2 dana,vise je nema,sad je izgubila culo mirisa i ukusa,ostalo je sve u redu.
 
Prepisali joj hemomicin uz mnogo tecnosti i silne vitamine.
 
Za sada da ne ide na snimanje pluca.
Uhhh ne znam da li je baš štetno zračenje prilikom snimanja pluća, ali trebalo bibda insistira na snimku pluća, ako se nastavi...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Imam 51,170 antitela na covid19. 
To bi trebalo da je fin stash za kao neki imunitet neko vreme. 
Krvna slika, enzimi jetre, sve ostalo super.
od chega, od koliko, na kojoj skali?

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

Valkyrie, to je super rezultat.

 

Ako pričamo o IgG, granica u laboratorijama je 1,4 a za davanje plazme valjda 5 ili 6. 

 

Od desetak ljudi koje znam sa istorijom Covida niko nije imao tvoj rezultat, a neki su čuli da postoje ljudi sa 70,80.

 

Dakle na uzorku od 10 ljudi troje negativno (sve žene), ostali u rasponu 3-30.

 

Ja konkretno prvo 15 a sad nakon skoro mesec dana - 6,5.

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uhhh ne znam da li je baš štetno zračenje prilikom snimanja pluća, ali trebalo bibda insistira na snimku pluća, ako se nastavi...

.... Shiit has hit the fan!
 

To i ja mislim,razmisljamo da to privatno obavimo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...