Jump to content

Zaraženi forumaši protiv korone

BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Redoran said:

Ona medicinska sestra sa KBC Zvezdara valjda, što se još u aprilu proslavila sa nekim hrabrim tvitovima, ovih dana piše da imaju Covid pacijente sa svim mogućim i nemogućim kliničkim slikama, čak i neke bez temperature.

@steins ajde daj neki savet za hemomicin, sećam se da si ga još ranije pominjao. Treba li to raditi na svoju ruku?

Ne. Ne uzimati hemomicin bez razloga!

• +1 5
  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Jozef K.

72

• Valkyrie

69

• Frank Pembleton

56

• kud u maglu Simoviću

43

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Stigao mi je negativan nalaz, došla je dr lično da me obraduje i da mi kaže da će me danas otpustiti kući Uradiće mi sad još jedan rtg i to je to.    Hvala svima što ste bili podrška,

Opet mi ne da forum da stavim svima peharčiće, hvala vam.  Idem večeras na skener pluća privatno. Temperatura mi šeta, imam spazme u grudima, ume baš jako da me stegne a posle popusti i ništa. Sv

Odlično sam prošla, na opisu snimka piše da su promene na plućima u regresiji.  Krvna slika super, crp mi opao na 1,3.    Sad samo čekam 1 negativan bris i da me puste na kućno lečenje.

Posted Images

Jumanji

Ona medicinska sestra sa KBC Zvezdara valjda, što se još u aprilu proslavila sa nekim hrabrim tvitovima, ovih dana piše da imaju Covid pacijente sa svim mogućim i nemogućim kliničkim slikama, čak i neke bez temperature.

[mention=2845]steins[/mention] ajde daj neki savet za hemomicin, sećam se da si ga još ranije pominjao. Treba li to raditi na svoju ruku?
To sam napisala na osnovu svedocenja ljudi sto iz okoline, sto po drustvenim mrezama. Neverovatna lepeza simptoma i stanja.

juhu, hvala vam ljudi što pitate, ja od prekjuče nemam temperaturu, jedino se i dalje osećam malo slabije nego inače i još uvek sam na plazmi i čaju jer mi stomak na sve reaguje.

Edited by ordi
  • +1 4
Filozof manijak

Ordi se javila na jutarnju prozivku.

Imamo li još kojeg bolesnika ili rekonvalescenta?

Frank Pembleton

Nemoj bre da prozivamo opet!

COVID bolnica je zatvorena!

.... Shiit has hit the fan!

Jumanji
predvodila je neradnishtvo na vocapu ceo dan!

sent from bubamoto

Reci joj da je neozbiljna

Sto Plazmu@ordi? Uzmi one bljutave pirincane keksice, prejako ti to za stomak. Mozda ce ranije da ti prodje?
Бруклинский

Svako ko je zarazen neka slobodno svrati do mene, imam dovoljno plazme za sve :happy:

1yGrezr.jpg

• +1 1
  • Hvala 1
  • Haha 2
Filozof manijak

Jel imaš slane plazme u šteku? Dosadile mi ova praškaste granulacije :D

Бруклинский

Mnogo vise volim slatku od slane, tako da imam samo jednu kutiju u steku :sad:

RPpZ8oC.jpg

• +1 1