Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Redoran said:

 

Ona medicinska sestra sa KBC Zvezdara valjda, što se još u aprilu proslavila sa nekim hrabrim tvitovima, ovih dana piše da imaju Covid pacijente sa svim mogućim i nemogućim kliničkim slikama, čak i neke bez temperature.

 

@steins ajde daj neki savet za hemomicin, sećam se da si ga još ranije pominjao. Treba li to raditi na svoju ruku?

Ne. Ne uzimati hemomicin bez razloga!

  • +1 5
Link to comment
 
Ona medicinska sestra sa KBC Zvezdara valjda, što se još u aprilu proslavila sa nekim hrabrim tvitovima, ovih dana piše da imaju Covid pacijente sa svim mogućim i nemogućim kliničkim slikama, čak i neke bez temperature.
 
[mention=2845]steins[/mention] ajde daj neki savet za hemomicin, sećam se da si ga još ranije pominjao. Treba li to raditi na svoju ruku?
To sam napisala na osnovu svedocenja ljudi sto iz okoline, sto po drustvenim mrezama. Neverovatna lepeza simptoma i stanja.
Link to comment

juhu, hvala vam ljudi što pitate, ja od prekjuče nemam temperaturu, jedino se i dalje osećam malo slabije nego inače i još uvek sam na plazmi i čaju jer mi stomak na sve reaguje.

Edited by ordi
  • +1 4
Link to comment
predvodila je neradnishtvo na vocapu ceo dan!

sent from bubamoto


Reci joj da je neozbiljna [emoji53]

Sto Plazmu@ordi? Uzmi one bljutave pirincane keksice, prejako ti to za stomak. Mozda ce ranije da ti prodje?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...