Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

U naturi! 
 
A jebi ga, mora tako ako ce nesto da se radi, jer ovde ako jedan dodje pozitivan svi smo kaputt za dva dana, 200+ ljudi. 
 
Ili da ne radimo? 
Ma znam, zajebavam se...
Sreća pa ti takav poslodavac.
Inače radi se u tvojoj industriji po BG ihaha bez testiranja, dok neko ne zaglavi krevet [emoji35]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

kako me je dva dana slamala temperatura 37.4, muljao stomak i boleli mišići i kosti, u razgovoru sa @beta kentauri zaključismo mi da možda ipak imam neki blaži oblik i da nastavim da pratim simptome, a da se u ambulantu javim tek ako temperatura skoči iznad ovog. hvala joj do neba što se ponudila da donese nešto ako zafali. :wub:

a pazi sad ovo, kako sam tati rekla da ne dolazi neko vreme za svaki slučaj, a on se prestravio onoliko, opušteno me je pozvao jutros u 2, (ej!) da proveri kako sam. ima, bre, da umrem ovako neispavana, a ne od neke tamo korone. :lolol:

Link to comment
17 minutes ago, ordi said:

kako me je dva dana slamala temperatura 37.4, muljao stomak i boleli mišići i kosti, u razgovoru sa @beta kentauri zaključismo mi da možda ipak imam neki blaži oblik i da nastavim da pratim simptome, a da se u ambulantu javim tek ako temperatura skoči iznad ovog. hvala joj do neba što se ponudila da donese nešto ako zafali. :wub:

a pazi sad ovo, kako sam tati rekla da ne dolazi neko vreme za svaki slučaj, a on se prestravio onoliko, opušteno me je pozvao jutros u 2, (ej!) da proveri kako sam. ima, bre, da umrem ovako neispavana, a ne od neke tamo korone. :lolol:

Mislim da je bolje otici do kovid ambulante, najcesce ti urade prvo analazi krvi i posalju da snimis pluca. Moguce i da ce ti uraditi PCR test, a zbog temperature mozda ti prepisu antibiotike. Svakako je bolje da te imaju u sistemu i da proveris stanje sa doktorom. U svakom slucaju nadamo se da ce ostati samo na toj blagoj temperaturi :) . Od onih stvari koje mozes da uzmes na svoju ruku prbaj da nadjes probiotik Imunolak (malo apoteka ga ima) i uzimaj orthomol immun (jeste malo skuplji ali svi kazu da je najbolji). 

Link to comment

danas nemam temperaturu, ali se osećam kao da me je voz pregazio.

pijem probiotik, ne taj imunolak, jbg, daj šta daš situacija je sada, uzimam imunocink, mnogo vode i užasno mi je dosadno jer ni ćera nije tu. tata se, naravno, glasno zapitao gde ću s mačkom ako bude ozbiljnije. aaaaaaaarrrgghhhhhh!!

ma, ne mili mi se ići u ambulantu sada, šta ako je samo prehlada, a rizikujem da pokupim nešto među ljudima sa ozbiljnijim simptomima? 

Link to comment
38 minutes ago, ordi said:

danas nemam temperaturu, ali se osećam kao da me je voz pregazio.

pijem probiotik, ne taj imunolak, jbg, daj šta daš situacija je sada, uzimam imunocink, mnogo vode i užasno mi je dosadno jer ni ćera nije tu. tata se, naravno, glasno zapitao gde ću s mačkom ako bude ozbiljnije. aaaaaaaarrrgghhhhhh!!

ma, ne mili mi se ići u ambulantu sada, šta ako je samo prehlada, a rizikujem da pokupim nešto među ljudima sa ozbiljnijim simptomima? 

Drz se,  sedi sama kući i sledi tu taktiku da odes ako skoci preko 37,5 i osetis tesko

disanje. Tako bih i ja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...