Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 minutes ago, Jozef K. said:

Negativan 😎

Funkcioniše. E-uprava pošalje mail da mi je okačen novi rezultat i odem na E-zdravlje i skinem aktuelni test.

bravo!

napusti topik!

i ne vracaj se

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

To!!

Ja sam, bogami, tražila da mi odštampaju u bolnici izveštaj sa Torlaka, nije da im nisam verovala na reč al' nek stoji plahata i pečat :kralj:

Evo tu je pdf pa će biti i odštampan 😀

 

1 minute ago, bradilko said:

bravo!

napusti topik!

i ne vracaj se

Iskreno se nadam da će forumaši da budu uspešni u izbegavanju virusa i da će topik da zamre. Čuvajte se u Crnoj Gori. Izgleda da je i tamo van kontrole.

Link to comment

Bravo!
[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
Sad me žena gleda i pita:
Čemu se bre ti to raduješ?

Da li da joj objašnjavam?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Ne ulazeći u procene o trenutnom stanju po bolnicama u odnosu na pre 15 dana (jer pojma nemam), ali čini mi se da je i na forumu, a i u mom širem krugu poznanika malo usporio virus. Ima neko sličan utisak ili se tripujem? 

Link to comment

Kod mene u kombinatu ubrzao...
A od dobrog prijatelja koji radi u JP sam čuo da su imali sastanak sa ljudima iz GZJZ i ozbiljno su im naredili da organizuju rad sa 50% ljudstva po kancelarijama, da smanje kontakt.
On mi kaže da su delovali onako na granici panike.
Mnogo gori nego u prvom naletu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Info iz jednog javnog preduzeca, gde im je neka direktorka ili izvrsna rekla "nema osnove da se napravi plan da 50% radi od kuce". A ista ta je u martu poslala kuci SVE bez pravnog osnova i odluke gendira firme. Tek naknadno su potpisivali saglasnost, tako sto su poslali mail da se slazu, da rade od kuce, a radnici resenja za rad od kuce na neodredjeno. Svi su se vratili posle Djurdjevdana, kao da korone nije ni bilo.

 

Naravno zgrada im je puna zarazenih.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...