Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, Jozef K. said:

Od danas je moguće. Tako su rekli. U subotu sam radio.

Još uvek stoji rezultat od 7.7.

Javi odmah! Mi smo, čini mi se, maltene istovremeno počeli da osećamo neke simptome, pozitivan bris uzet 4. mi je stigao 8. a ponovljeni od 13. stigao negativan 18. Držim ti pesnice :heart:

Link to comment
57 minutes ago, Valkyrie said:

Javi odmah! Mi smo, čini mi se, maltene istovremeno počeli da osećamo neke simptome, pozitivan bris uzet 4. mi je stigao 8. a ponovljeni od 13. stigao negativan 18. Držim ti pesnice :heart:

Važi. Tačno je u isto vreme. Meni je uzet bris 3.7. a stigao je 7.7. da sam pozitivan. Sada sam uradio 18.7. 

Super je tebi tako brzo izašao negativan rezultat. Pogotovo što je bila ozbiljna klinička slika. 

Kada već ćaskamo. Posledice? Kako osećaš pluća, kašalj, zamor ili tako nešto?

Link to comment

Da, baš brzo, cenim da je presudno bilo bolničko lečenje, intravenozno davanje antibiotika i mirovanje. Čisto sumnjam da bih ja mogla na kućnom lečenju da ležim i mirujem pored dvoje male dece. 

Nisam imala toliko ozbiljnu kliničku sliku, tretirana sam kao lakši pacijent ali pozitivan prvi bris mi je usporio otpust. Plus, ta moja urođena situacija sa manjim plućnim krilom ih je alarmirala da me drže na oku. 

Da u ovom sad "terminu" tražim hospitalizaciju, dobila bih šipak. Sad otprilike krevet se nađe samo ako si ozbiljno ugrožen. 

 

Posledice: apsolutno nikakve. Ja nisam kašljala ni u najakutnijoj fazi. Zamor postoji ako se zaboravim pa se nešto razludim po stanu i odmah se setim i usporim (i proverim saturaciju dabome). Stepenice su me umorile kad sam tek izašla, to je posledica i gubitka kondicije ali vrv i malo upale. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
Bravo...
Ajde[mention=637]Jozef[/mention] K. Da vraćam kloaku! [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]

.... Shiit has hit the fan!


ne josh brate [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dillinger said:

Stigao mi danas drugi test od petka. Negativan.

Izvadio antitela - pozitivna!

 

Ostaje samo ponovni rendgen pluća da se odradi i to bi valjda bilo to:)

Bravo! Gde si vadio antitela, u covid amb ili su počeli negde privatno? Prošle sedmice je Aqualab jedan dan radio to i stigla rampa od države. Kažu možda će ove uspeti da krenu bez ometanja. 

 

Link to comment
31 minutes ago, Valkyrie said:

Bravo! Gde si vadio antitela, u covid amb ili su počeli negde privatno? Prošle sedmice je Aqualab jedan dan radio to i stigla rampa od države. Kažu možda će ove uspeti da krenu bez ometanja. 

 

 

Biomedica, Eclia metoda, ukupna antitela (dakle ne odvojeno igm i igg) 

 

Ali posto je akutna faza davno za mnom pretpostavljam da su detektovana antitela ona koja ostaju posle infekcije - igg. 

 

Cena 2000 din

Link to comment

Naravno da ne znače, koliko shvatam za tu potrebu se juri samo igM, ali i to treba potrefiti momenat (određeni br dana nakon onsetovanja simptoma) tako da je za tu namenu vrlo nepouzdano

 

Meni je cilj bio utvrditi da li sam preležao, jer nisam nikad dobio rezultat prvog PCR testa

Edited by dillinger
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, dillinger said:

 

Biomedica, Eclia metoda, ukupna antitela (dakle ne odvojeno igm i igg) 

 

Ali posto je akutna faza davno za mnom pretpostavljam da su detektovana antitela ona koja ostaju posle infekcije - igg. 

 

Cena 2000 din

 

 

E, ovo ću da uradim. Za koliko se dobija rezultat?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...