Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Zaebano, zaebano..ali bilo. Nadam se da je skoro sve prošlo...danas je 17.04. :rolleyes:

 

Covece. Ja vise i ne mislim kad neko zaglavi da moze toliko lose da mu bude, ne znam zasto. drzi se i oporavljaj.

  • Hvala 1
Link to comment

kod nas ok...ovaj moj jedva da je imao simptome,tek prva dva dana

dok se meni oduzilo,lagani ali smaraju...prvo glavobolja nekoliko dana a sad vec 6 dana kolaps uho-grlo-nos sistema

nisam isla kod lekara..sutra idem u svet.

  • +1 2
  • Tužno 3
Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Brz i potpun oporavak. Da li je to prvi put da si uhvatio virus? Vakcinisan?

Prva i nadam se poslednja Corona...vakcine 3 Kineza...

  • +1 2
Link to comment

sad samo polako i strpljivo, kad ti bude ono 100 posto bolje, da pomislis da se osecas kao da nikad nisi bio bolestan, e onda se tek odmori jedno deset dana

  • +1 1
Link to comment
sad samo polako i strpljivo, kad ti bude ono 100 posto bolje, da pomislis da se osecas kao da nikad nisi bio bolestan, e onda se tek odmori jedno deset dana
Ma...ja ne radim, ama baš ništa poslednjih godinu dana...premeravam kvadraturu stana i to mi je jedini napor. Komp pored kreveta i samo se prebacim iz ležećeg u sedeći položaj i to će da traje sigurno još 6-12 meseci. Doduše...odem nekad do dragstora ili da izbacim djubre....:isuse:

Link to comment

Ijaoooo, ja isto mislila da tako više ne napada corona, jer još od letos svi prijavljuju neke laganini simptome. Dobro, osim tonija  , ali i kod njega je sve dobro prošlo.

 

Čuvaj se @Constantin, treba sada biti disciplinovan, makar smanji taj duvan.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 months later...

Da se upišem ovde po drugi put 🙄

 

Od prekjuče temperatura 38, rekoh prehladio se, juče uradim test negativan, uveče opet i pozitivan. Vakcinisan i bivalentnom u februaru. 

  • Tužno 7
Link to comment

Idem na neke fizikalne terapije već mesec dana, pa kapiram da sam dobio ili od terapeuta ili od milion ljudi koji prođu tamo. 

 

Nisam ni išao kod doktora, krenuo sam da se krkam Orthomolom i prijateljica doktorka rekla da uzmem Augmentin (antibiotik) i da odmaram. 

 

Svakako sranje 😀

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...