Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Hvala sto pitas❤️, ide na bolje💪, sto je najbitnije. Ocekivala sam brzi oporavak, s obzirom na lekove koje pijem puna 3 dana.
Vise nemam t tokom dana, samo uvece i to ne visoke, do 37.5. Kasljem i dalje, ali ne suvo nego nekako prolamajuce, glavobolje i potreba za snom tokom dana u naletima.

  • +1 6
Link to comment
  • 2 weeks later...
[mention=2970]April[/mention] ako ti za dan dva ne bude bolje idi kod doktora ne izvodi.
Dao sam sebi rok do ponedeljka

Ako ne bude bolje, furam na testiranje
Link to comment

Mene neuobičajeno stuklo još od četvrtka, zapravo se kijavica pojavila u sredu popodne.

U četvrtak obilan sekret iz nosa i povišena temperatura. Uradio kućni test - negativan.

U petak ujutru otišao do lekara uz prethodnu posetu "respiratornom centru" u drugom DZ, zvaničan brzi AG isto negativan.

 

Dobio antibiotik, sprej za nos i neki prašak za ublažavanje suvog kašlja. I evo, tako me lomi već četvrti dan, na ivici sam funkcionalnosti. 

 

Svoj Covid nisam preživljavao ranije a testovi kažu da ovo nije. Ali je gadno.

  • Tužno 1
Link to comment

Mozda si oba testa prerano uradio, probaj da ponovis kucni danas, mada se nadam da ti ipak nije kovid.
Mene je korona sad znacajno jace uzdrmala nego prosli put. 

Link to comment

Nemam ih više a nisam baš imao izbora da se odlučim kada da ih radim: pregled lekara je bio uslovljen negativnim testom.

 

Dva dana nisam osećao nikakve mirise, posledično ni ukus ali to pripisujem potpuno zagušenim ili zapušenim nosom. Tek je sprej doneo to olakšanje - mogao sam da počnem da dišem na nos.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Tale said:

Nemam ih više a nisam baš imao izbora da se odlučim kada da ih radim: pregled lekara je bio uslovljen negativnim testom.

 

Dva dana nisam osećao nikakve mirise, posledično ni ukus ali to pripisujem potpuno zagušenim ili zapušenim nosom. Tek je sprej doneo to olakšanje - mogao sam da počnem da dišem na nos.

to s mirisima je uobicajeni problem jace prehlade. ono kad ode ukus, tipa puding - pihtije isti kikiriki, e to je vec drugcije. i sprej ne radi nedelju plus. i ne radi ic. tu se vec moze pisati kovid.

 

hocu reci, drugacije ej, nije samo miris i nije vec dozivljeno. iznenadi. neprijatno i drugacije. tako da... kad je to u pitanju ne mora znaciti. al valja proveriti.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...