Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

42 minutes ago, morgana said:

 

 

tenks, imam jedan test negdje po ladicama pa cu da vidim.

 

nadam se da si sada dobro :)

Ej pa dobro, hvala na pitanju, nije me nešto smaralo osim te glavobolje koja polako ide u fade. Nadam se da nema nekih nevidljivih posledica, ali radićemo analize za neki dan, za svaki slučaj. Malo sam se samo smorio, pošto mi je ovo prvi kovid iako sam ga dva puta imao u kući :)

19 minutes ago, Mel said:

 

Jasi pio nesto, otac od jutros tako...

Jok, saznao sam kad me je već pustila temperatura, sad samo pijemo vitamine i aspirin. Verovatno je najbolja opcija test pa kod lekara po lekove ako je pozitivan. Ja cimam sad mog ćaleta da se bustuje, ne znam zašto smo preskočili, mislim da su 80% temperatura u okruženju sad covid, a posledice mogu da budu baš bedne.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

koji test za 300 dindzi, gde?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Uh bacili smo kutijice, klasičan je test, štapićem iz nosa, bela kutijica sa tamno zelenom linijom preko. Mislim da je isti taj pre bio oko 1000, sad je valjda 320 ili 380. Apoteka je kod MZ Kozara, na stanici 95-tice. Samo tu i ima, okolne apoteke trenutno nemaju. Pretpostavljam da je dobar test, supruga je radila 3x (pošto je trebala da se vidi sa sestrom), i rezultati su lepo ispratili tok, 6. dan je bila bleda linija, 7. je nije bilo.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
24 minutes ago, Tsai said:

Drugarica me je zaplasila malo, kaze da je nedelju dana bila pakao loshe od ovog novog i da se i dalje zamara. Mada poslednja vakcina joj je bila pre godina i po dana (3 doze)

Radiće čip, ne sumnjajmo u to :thumbsup:

Piši kako si.

  • Wub 1
Link to comment
On 19. 1. 2023. at 13:59, gospa buba said:

a dobro, trazicu redom, treba mi periodichno, a kod akvalaba je trenutno 900 dindzi, kome treba i papir brzo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

samo da kazem, kupila jedan na chachkanje i jedan na pljuvanje, testirali onaj na pljuvanje i ok radi.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...