Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

5 hours ago, ToniAdams said:

nisu normalni, sve znam, svakako cu menjati doktora.

prvo niko nije hteo da me poslusa dok vec nisam bio negativan, pa mi dali antibiotike tek kad je uhvatilo levo pk, pa onda na jedvite jade ajd kao rendgen, pa dobijem preporuku za skener, e to tek ako ne bude bolje do novembra.

nemam reci koliko deprimira taj odnos.

 

image.png.532a14775841975baa51128a7aacfcc1.png

Jebo te dr Dertinger, jel nisi mogo da nađeš nekog normalnog dr na IĆ a onoliko smo ih izvezli?! 

Šta hoćeš od ab da šaljemo?? 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

А, бре, друже-Тони :sad:

 

Слушај геџу, удри по шљивки. И, држи се

 

П.С. И, наравно, пилећа супа и доста белог лука, лимунада и чајеви. Али, ујутру, чим отвориш очи, струси чашицу. Врло сам озбиљан

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Е, да: мед, неизоставно. Накапај и прополиса, ако га имаш где набавити

 

И јављај се, да знамо да си добро :sad:

 

Хајде, ти си стари партизан :thumbsup::heart:

 

No pasaran!!!

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, ToniAdams said:

nisu normalni, sve znam, svakako cu menjati doktora.

prvo niko nije hteo da me poslusa dok vec nisam bio negativan, pa mi dali antibiotike tek kad je uhvatilo levo pk, pa onda na jedvite jade ajd kao rendgen, pa dobijem preporuku za skener, e to tek ako ne bude bolje do novembra.

nemam reci koliko deprimira taj odnos.

 

image.png.532a14775841975baa51128a7aacfcc1.png


Ovo je zaista tako u DE, zelim ti uprkos njemu (lekaru) bez oporavak.

 

Mada ja sam juce imao drugacije iskustvo: cerka sa visokom jutarnjom temperaturom i bolnim grlom, odmah su nas primili, uradili bris grla na mestu, nasli streptokok, dobila ab i posle 2 doze probudila jutros vec poluzdrava. 
 

Doduse mozda je i do toga sto doktorku znamo 15 godina i sva deca su nam zajedno isla u vrtice i skole, ali mislim da je ona prosto takva, savesna i da bi svakom to sve istom brzinom uradila. Ali generalno je ta primarna medicina vrlo spartanska, iz raznih razloga. Jedni su finansijsko-osiguravajuci, a neki zaista i medicinski. 
 

edit: i naravno ima i treci razlog: debila ima svuda.

Edited by burekdzija
  • +1 5
Link to comment

hvala svima, u ponedeljak opet krecem da radim (jbg moram), pa ako mi se opet slosi trazicu odgovornost lekara (lol ko da zivim u diznilendu).

u svakom slucaju menjam ordinaciju, do skoro (fakat do pre dve godine jer sam tada poslednji put bio) radio je super lik, relativno mlad ali jako analitican i ozbiljan.

sad mi zapao neki krele od mozda jedva 30, ako i toliko, rekao bih cak i manje.

kapiram ja da su pretrpani itd, (mada ni g od guzve nisam video poslednja 2 puta), al jebote, petkom recimo rade do 1 a posle toga kom nije dobro nek ide u hitnu.

 

Link to comment

mislim najvise me jebe sto se trenutno selim i sto imam problem sa retardima od stanodavaca kojima sam dosad od rente ostavio preko 50000 evra a oni jedu govna da peskiri vise nisu beli kao sto su bili i traze da im kupim novu wc solju jer je daska oguljena i nov frizider jer to ne moze da se ocisti i imaju sina idiota mojih godina koji skace ko kreten i ispusta neke glasove kad god me vidi i nece da stavi masku kad ulazi u stan, tako da se oko toga prilicno nerviram, a da sam imao energije preselio bih se jos prosle nedelje, eto toliko, dosta kukanja sa moje strane

  • Tužno 1
Link to comment

Drži se Toni.
Može da bude i da ta nervoza ima uticaja.
Ovo za Ortthomol immune da potvrdim.
Ostalo mi od mojeg vakta.
Dao rođaku koji sad zakačio, kaže:
Jbte šta si mi ovo dao, toliko je dobro da se plašim!
Drži se!



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Koliko je legitimno čekati pa otići na testiranje?

I ima li smisla uopšte ići, osim da saznaš jel covid ili nije? 

Mislim niko se baš ne trza više, po bolnici retko ko masku ima... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...