Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

nisu normalni, sve znam, svakako cu menjati doktora.

prvo niko nije hteo da me poslusa dok vec nisam bio negativan, pa mi dali antibiotike tek kad je uhvatilo levo pk, pa onda na jedvite jade ajd kao rendgen, pa dobijem preporuku za skener, e to tek ako ne bude bolje do novembra.

nemam reci koliko deprimira taj odnos.

 

image.png.532a14775841975baa51128a7aacfcc1.png

  • Tužno 3
Link to comment
21 minutes ago, ToniAdams said:

nisu normalni, sve znam, svakako cu menjati doktora.

prvo niko nije hteo da me poslusa dok vec nisam bio negativan, pa mi dali antibiotike tek kad je uhvatilo levo pk, pa onda na jedvite jade ajd kao rendgen, pa dobijem preporuku za skener, e to tek ako ne bude bolje do novembra.

nemam reci koliko deprimira taj odnos.

 

image.png.532a14775841975baa51128a7aacfcc1.png

 

:fur:

Link to comment

pa ovako, u toku dana bude okej, malo kasljem, onda negde oko podneva krene temperatura, ne previskoka, do 37.5 i tu se bas sjebem. 

tacno osetim kad skoci i dosad se ni jednom nisam zajebao. kao na primer sada.

sad su mi ruke i noge teske kao od olova i jako se brzo zamorim i koncentracija mi je nepostojeca.

  • Tužno 4
Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

pa ovako, u toku dana bude okej, malo kasljem, onda negde oko podneva krene temperatura, ne previskoka, do 37.5 i tu se bas sjebem. 

tacno osetim kad skoci i dosad se ni jednom nisam zajebao. kao na primer sada.

sad su mi ruke i noge teske kao od olova i jako se brzo zamorim i koncentracija mi je nepostojeca.

vidi i nađi negde orthomol, diže iz mrtvijeh

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, ToniAdams said:

pa ovako, u toku dana bude okej, malo kasljem, onda negde oko podneva krene temperatura, ne previskoka, do 37.5 i tu se bas sjebem. 

tacno osetim kad skoci i dosad se ni jednom nisam zajebao. kao na primer sada.

sad su mi ruke i noge teske kao od olova i jako se brzo zamorim i koncentracija mi je nepostojeca.

Te niske temperature su poceli i kod nas da zanemaruju. Do 37,5 nije temperatura. Iz prve ruke znam za slucaj mladog coveka kome su rekli Prestani da meris temperaturu. Mesec dana se vuklo to neko stanje. 

Verovatno ti skoci temperatura kako dan odmice i ti se umaras. 

Apetit, unos tecnosti uredan kod tebe?

Edited by Sandradjer
Link to comment

pa da, kad nemaju odgovor najlakse ignorisati, cuj prestani da meris.

apetit i sve okej, ne zalim se, prosto osetim momenat kad skoci i onda se psihofizicki zabagujem.

i svaki, ali svaki put kad bih posumnjao da je skocila, ispostavilo se da jeste.

Link to comment

Ne daj se Toni. 

Teško se po Nemačkama nalazi lekar koga će da zanima da tebi bolest lakše padne, a 37.5 niko ne računa u temperaturu. Nije ti ništa, što si dolazio? Za decu isto to rade. Skuplji privatni će odvojiti vreme i pokušati da ubrza ozdravljenje i ublaži simptome, ovi standardni kućni samo gledaju da ne umireš, da sve ide nekim očekivanim tokom, a to kako je tebi subjektivno ih ne zanima. Antibiotici, kapiram priču ali teško preteruju. Moja ćerka sa 2 godine završila u bolnici sa upalom pluća, pedijatar joj dva dana pre toga nije dao antibiotik. Dobri su za ortopedske povrede a u ostalim oblastima im fali humanosti.

 

Elem, ja bih na tvoj mestu otišao kod "privatnog" lekara tj. wahlarzt-a sa dobrim recenzijama. Neće ti ni u urgentnom mnogo pomoći ako ti stvarno prolazi. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...