Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

15 minutes ago, Plajvi said:

Imao sam sve standardne simptome sad desetak dana u drugoj polovini septembra, ali mi brzi i PCR bili negativni. 

5-6 dana temp, 37.2-37.6 preko dana, rano ujutru i kasno uvece 38+, rekord 38.6. Suv kasalj na pocetku, posle se pojavio sekret, malaksalost, nekoliko puta sam imao neki trip kao elektrosok da je prosao kroz mene, nos cementiran, grlo razvaljeno, apetit nula, jedva sam i zvakao i gutao. 

I evo sad vec 5-6 dana nemam temp, ali sam sav nekako skrnav, umoran i osamucen/dekoncentrisan

:huh: Neki lazni kovid sta li je 

a rezultati, krv? lekari obicno njih upare sa simptomima, navodno mogu na osnovu toga da kazu.

inace, i muz i ja prvi put negativni na ag testu, posle 2 dana oboje +.

 

prvih par dana mogla samo nekoliko keksica da pojedem, odmah posle pojurila da pristignem :D

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

danas konačno ne ide preko 38, kurca mog lakši oblik, isceđen sam ko tuba paste za zube

 

Kažu da v2.25 lepo udara, naročito po bolu u mišićima. 

Link to comment
1 minute ago, Aleksija said:

a rezultati, krv?


Nisu me slali ni da snimam pluca ni da vadim krv. Dobio amoksiklav da pijem + paracetamol za temp i probiotik i to je to. Ogromne tablete za nosoroge, jedva nekako :D 

 

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

kad smo kod mišića, ne znam ima li veze sa ovim, ali već treću noć imam grč u desnom listu i u toku dana ne prolazi

 

mozda da to proveris malo? imas kontrolu skoro?

navodno neki magnezijum gelovi pomazu kod grceva, mada nisam probala.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:


Nisu me slali ni da snimam pluca ni da vadim krv. Dobio amoksiklav da pijem + paracetamol za temp i probiotik i to je to. Ogromne tablete za nosoroge, jedva nekako :D 

 

hm, ja mislim da ovde u nasoj kovid ambulanti bukvalno svako uradi analizu krvi - ne mogu reci, to je jedna od dobrih stvari u nasem drzavnom pristupu koroni.

na kraju, ako ti bude stalo, mozes da trazis i od izabranog lekara na kontroli - ili kasnije - da te upute na testiranje za antitela - skoro sam cula da to moze da se uradi za dz, kod nas konkretno u gradu u zavodu za zastitu zadravlja.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Aleksija said:

mozda da to proveris malo? imas kontrolu skoro?

navodno neki magnezijum gelovi pomazu kod grceva, mada nisam probala.

a reći ću sutra kućnom dr, danas nisu radili zbog praznika.

ovo je dosta čudno, ko da imam elijena u nozi, evo sad držim ruku na listu i osetim jasno kako se nešto pomera.

 

btw čulo mirisa danas skroz nestalo, juče sam još i mogao nešto da namirišem, danas baš ništa.

  • Tužno 2
Link to comment
13 minutes ago, Plajvi said:


Nisu me slali ni da snimam pluca ni da vadim krv. Dobio amoksiklav da pijem + paracetamol za temp i probiotik i to je to. Ogromne tablete za nosoroge, jedva nekako :D 

 

 

Слични симптоми и терапија и код мене. Данас сам добио негативан ПЦР, јуче негативан антигенски на прегледу. Мени су вадили крв и неки неутрофили су ми умањени, а  моноцити и еозинофили повећани. Приметио сам да кад год сам имао корону ови еозинофили су ми били повећани. Мада докторка која ме је прегледала каже да на основу крвне слике мисли да је бактеријска инфекција. Дала ми мје Сумамед, пробиотике, капи за нос и нешто за скидање температуре.

 

Грло ме је гребуцкало прошли петак али сам га ефективно спржио литрима Кока-коле, можда је зато ПЦР негативан. :nobles:

 

Двојица колега са којима радим су позитивни. Један јутрос на антигенском, , а други на кога сумњамо да је клицоноша још у прошлу среду. Покупио на некој свадби пре десетак дана.

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, ToniAdams said:

a reći ću sutra kućnom dr, danas nisu radili zbog praznika.

ovo je dosta čudno, ko da imam elijena u nozi, evo sad držim ruku na listu i osetim jasno kako se nešto pomera.

 

btw čulo mirisa danas skroz nestalo, juče sam još i mogao nešto da namirišem, danas baš ništa.

 

 

Da nije tromb jbt?

Link to comment
21 minutes ago, NiZdr said:

 

 

Двојица колега са којима радим су позитивни. Један јутрос на антигенском, , а други на кога сумњамо да је клицоноша још у прошлу среду. Покупио на некој свадби пре десетак дана.

 


Pozitivan si ti ihaj :D samo lagano i brz oporavak.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

pa jebemu misha. 

videću sutra, mislim da imaju tamo ultrazvuk pa nek pogledaju.

Svakako prijavi i uradi ali tromb dubokih vena ne bi ni osetio... Dok ne dođe do pluća, srca, mozga. 

E sada covid od običnog gripa postade poprilično zajeban, retko, ali dovoljno često da ne igraš na kartu statistike.

Zajebi Mg u raznim suplementima, tuci mineralnu, da ih ne reklamiram... 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...