Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

:muva:
 

ček bre, u januaru pozitivan(omikron) i tri puta vakcinisan?

 

Nisam siguran da to nije bila delta, pošto sam gubio miris i ukus tada.

 

Ali da, u januaru pozitivan, pre toga tri vakcine.

Link to comment
17 minutes ago, napadaj said:

I prošli put je temperatura trajala samo jedan dan, ali sam duže bio bez ukusa i mirisa :D

Proći će brzo, a dok si dokon gledaj da se ne preforsiraš na osetljivim temama!

Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

Ma jok, sad ću taman da imam vremena za gledanje Six Feet Under :D

ja sam dovrsila bindzovanje er dok sam imala koronu - mozda ni ovo tvoje nije bas najadekvatniji izbor za bolovanje :D

 

svima + zelim brz oporavak!

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

:muva:
 

ček bre, u januaru pozitivan(omikron) i tri puta vakcinisan?

Ih, ja tri puta vakcinisan onda prva korona februar, pa druga avgust, pa treća septembar :covid19:(mesec dana razlike)

Svaka sve blaža, 3dana temp, 2 dana temp, no temp, ali kašalj, malaksalost i sl. svaki put. Npr u drugoj jake glavobolje u trećoj jak kašalj...

Prvi put samo ja, drugi put familija bez jedne ćerke, treći put familija bez druge ćerke...

Ovo je prilično drugačije pd onoga kako sam ja zamišljao imunitet.

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

 

Nisam siguran da to nije bila delta, pošto sam gubio miris i ukus tada.

 

Ali da, u januaru pozitivan, pre toga tri vakcine.

U januaru je krenuo omikron da se siri, ali bilo je jos uvek i delte. Moguce da si deltu potkacio, verovatno je vec dejstvo vakcine jenjavalo. Kad si primio trecu dozu?

Link to comment

Kao što @Mos reče. ja tripple vakcinisan, u januaru na početku istog zakačio prvi put, onda prestao sa merama, putovao, itd itd, ništa

 

Devojka dok smo bili na putu krajem aprila zakačila, nismo se izolovali uopšte, svaka dva dana kućni testovi, ja negativan ona uredno pozitivna. Na kraju nisam dobio od nje, što definitivno znači da me je držao imunitet još uvek tada, pa sve do septembra.

 

Išao po BGu tamo vamo, izlazio malo, sve ok dok nisam otišao na Pixies početkom septembra, tu zakačio opet :D

 

Sad sam valjda miran do aprila po svojim amaterskim kalkulacijama :D

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

potvrđen pcr-om?

 

U februaru da, u avgustu i septembru antigenski + istovremeno familija ili antigenski ili pcr. Ja nemam sumnju da je svaki put bila korona. Jedino što je ova zadnja dva  puta bilo iz dva okruženja, jednom na moru, jednom preko vrtića pa se madam da sam ispucao dva soja. I nije produženi kovid jer je i familija sinhrono dobijala.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...