Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa da li su oni normalni!
Pa jbm mu miša!
Ne znam šta bih ti rekao, oni će da te liferuju, nališu da si ok i to je to...

I da neće da me liferuju, sestra će da me kidnapuje. Ja se stvarno klinički osećam dobro i čak mi je bezveze da više zauzimam krevet i "resurse".

 

@dillinger

Upropašćavaju mnogo testova koje ostave "za posle" jer prednost u obradi imaju komercijalni i vezarski. Valjda ti ovaj drugi stigne uskoro 🤞

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Haha, kamo sreće! 

Pazite novinu: više se ne uzima kontrolni bris pacijentima na hospitalizaciji, samo onima koji stignu bez ikakvog nalaza. Nema! Pokrpe te i aj kući u samoizolaciju 14 dana, nebitno imaš li babe, dede, bebe i da li si i dalje pozitivan. Nema kreveta, nema testova.

 

5 hours ago, InvisibleLight said:

Moj stric je otpusten iz kcv u nedelju i isto bez testa vec da bude y samoizolaciji 14 dana

Sad se ykycani pitaju jel tim i njima doneo novih 14 dana u kuci, taman im isticalo 10 dana od njegovog  odlaska i 14od  kretanja samoizolacije, ispada da ce sedeti kuci mesec dana 

 

Pisao sam na drugoj temi za drugara koji je juče otpušten pošto je ležao na KCV. Ne testiraju ga pre otpusta jer kontaju da može biti pozitivan a onda valjda moraju da ga zadrže još između 2 i 3 nedelje. Ovako oslobađa krevet a pretpostavka je da i čak da je pozitivan ne može nikog da zarazi u samoizolaciji pa makar ta samoizolacija i bila sa nekim u stanu. 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

I da neće da me liferuju, sestra će da me kidnapuje. Ja se stvarno klinički osećam dobro i čak mi je bezveze da više zauzimam krevet i "resurse".

Bravo, Valk :thumbsup:

  • Hvala 2
Link to comment
Danas sam se u kovid ambulanti retestirao. Pošto, je l', rezultata prvog testa od 3. jula nema i rekoše da ga neće sigurno ni biti.
 
 
Koliko sam samo puta cula da rezultate testova koji su radili nema, posle ko zna koliko cekanja, da se zagubili. Kakva hajducija, pf!
Link to comment
11 hours ago, Boycie said:

@Svemir Zeka Narednih dana je krenulo i sa jakim bolovima u grlu i u grudnom košu, jako malo sam kašljao ali sam tih 5-6 dana bio u nekom bunilu - posebno noću. Jedva sam spavao pošto sam imao utisak da moram da "pazim da dišem" i to kontrolisano da radim + bunilo uz to. Ne znam da li sam izgubio miris i ukus pošto sam se jedva i hranio tog dana zbog veoma jakih bolova u grlu, ja sam za tih nedelju dana izgubio 4 kg. Temperatura je na vrhuncu išla do 39,7.

 

 

 

Da, da, otprilike tako. Pa jesi li išao kod lekara?

Link to comment
17 minutes ago, Jumanji said:
5 hours ago, dillinger said:
Danas sam se u kovid ambulanti retestirao. Pošto, je l', rezultata prvog testa od 3. jula nema i rekoše da ga neće sigurno ni biti.
 
 

Koliko sam samo puta cula da rezultate testova koji su radili nema, posle ko zna koliko cekanja, da se zagubili. Kakva hajducija, pf!

 

A jel' taj test platiš, a oni ga ne urade i stave pare u džep, ili kako?

Link to comment

Dobro da Torlak uopšte izbaci više od 50% tačnih rezultata, s obzirom kakve je sve persone sns direktorka (zanimanje joj pre sns karijere - fizioterapeut) uvaljivala godinama, a pogotovu par meseci ranije kao ispomoć za kovid testiranja, tuga koliko joj je od naučnika do stručnih iskusnih laboranata napustilo pobeglo daleko pre ove pošasti.

Inače, čuh od drugara zaposlenog tamo da laboranti zaista rade 3 smene u laboratorijama negde od kraja marta. Posle vanrednog stanja u maju imali kratki predah koji se sveo na 1 smenu, a od juna kao u aprilu.

Link to comment
 

A jel' taj test platiš, a oni ga ne urade i stave pare u džep, ili kako?

Pa valjda. Nije nikoo bas blizak meni pa da ispitujem, ali mogu sutra jednu osobu. No, na to se zale mnogi i po drustvemim mrezama, a veceras sam na N1 videl red ispred Infektivne ili gde vec i zena se zali da dolazi opet jer su joj ne znam pre koliko dana uzeli uzorak za test, rez se zaturio, a njoj nije dobro. To stvarno svuda mozes da cujes u poslednje vreme.

Imas onog momka koji valjda bas na Infektivnoj lezi, koji nece da ode na sopstvenu odgovornost kuci, kako ga teraju da potpise, jer vise od 20 dana ceka rezultate, ne znaju gde su.

 

Link to comment
17 hours ago, Milosh76 said:


 

 


Prilicno smela izjava. Na osnovu cega si to zakljucio?

 

 

vala baš

pre tri godine u julu imala takav stomačni virus, sa dušom se rastajala 7 dana, sve praćeno temperaturom. da mi se to dešava danas, garant bi me podveli pod covid.

Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

I da neće da me liferuju, sestra će da me kidnapuje. Ja se stvarno klinički osećam dobro i čak mi je bezveze da više zauzimam krevet i "resurse".

 

@dillinger

Upropašćavaju mnogo testova koje ostave "za posle" jer prednost u obradi imaju komercijalni i vezarski. Valjda ti ovaj drugi stigne uskoro 🤞

Tacno tako, ja se ponovo testirao prekjuce, evo jutros kaze - negativan. Firma placa. 

Link to comment
11 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Da, da, otprilike tako. Pa jesi li išao kod lekara?


ne nisam, iz više razloga - u tom trenutku sam mislio da je bio običan grip, nemačke službe su testirale isključivo ljude koji su prethodno imali dokazani kontakt sa ljudima koji su inficirani/bili u kriznom području, a i lekari su prepisivali bolovanje preko telefona.

 

Ima par nedelja otkako svi u bavarskoj mogu da se testiraju na trošku pokrajine pa ću da vidim da se testiram na antitela.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...