Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

13 hours ago, gospa buba said:

e se desilo neshto po tom pitanju, ste ishli?

 

Ne, nije bilo potrebe. Ja sam u cetvrtak zvala odmah ambulantu i sestra nam je rekla da ga pratimo pa ako treba dodjemo u 7:15 (kao sto si ti i rekla). Medjutim imao je samo to grlo i slabu temp koju sam sasecala sa malo brufena. Mi ostali ok, ja isto malo grlo ali nista spec, tako da mislim da nije ni bila korona (srecom).

Hvala ti puno :heart: mnogo mi je znacilo da povezem gde i kako da ga vodim a ne da ujutru dok ukapiram gde sta prodje termin.

Link to comment
 
Ne, nije bilo potrebe. Ja sam u cetvrtak zvala odmah ambulantu i sestra nam je rekla da ga pratimo pa ako treba dodjemo u 7:15 (kao sto si ti i rekla). Medjutim imao je samo to grlo i slabu temp koju sam sasecala sa malo brufena. Mi ostali ok, ja isto malo grlo ali nista spec, tako da mislim da nije ni bila korona (srecom).
Hvala ti puno [emoji813] mnogo mi je znacilo da povezem gde i kako da ga vodim a ne da ujutru dok ukapiram gde sta prodje termin.
nema na chemu.

nema shanse da je korona to sam i ja rekla [emoji38]ol: rachunaj komotno da je bila, bukvakno svako ko je oseto potrebu da udje u dechji kovid, bio je pozitivan proshle nedelje. mahom 'grci' i djaci...

srecom nije ni vazno kad se dobro prodje i veshto izbegavaju babe i dede hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

nema na chemu.

nema shanse da je korona to sam i ja rekla emoji38.pngol: rachunaj komotno da je bila, bukvakno svako ko je oseto potrebu da udje u dechji kovid, bio je pozitivan proshle nedelje. mahom 'grci' i djaci...

srecom nije ni vazno kad se dobro prodje i veshto izbegavaju babe i dede hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Inace juce u radnji (ne idem cesto) jedina sam bila sa maskom :) Mislim da se Srbija izjasnila na temu korone po sistemu ko ziv ko mrtav.

  • +1 1
Link to comment
 
Inace juce u radnji (ne idem cesto) jedina sam bila sa maskom [emoji4] Mislim da se Srbija izjasnila na temu korone po sistemu ko ziv ko mrtav.
ja sam se izjasnila za ko ziv i ima da se vladam tako ubuduce, da zashtitim sebe, a srbija kako hoce. mislim, jasno je da je ljudima in dzenral svejedno da li ce da se razboljevaju i zarazavaju druge, osim to neshto malo kad su deca u pitanju, onda drzavo pomozi i to je to. sreca bozija pa se makar ovi shto sline i kashlju tu i tamo malo sklone sa scene, jer se onda ipak uzbuni zajednica ,kao da je to ikad i bilo prihvatljivo ponashanje. pa nam mozda to bude neka kolateralna korist...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 3
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ja sam se izjasnila za ko ziv i ima da se vladam tako ubuduce, da zashtitim sebe, a srbija kako hoce. mislim, jasno je da je ljudima in dzenral svejedno da li ce da se razboljevaju i zarazavaju druge, osim to neshto malo kad su deca u pitanju, onda drzavo pomozi i to je to. sreca bozija pa se makar ovi shto sline i kashlju tu i tamo malo sklone sa scene, jer se onda ipak uzbuni zajednica ,kao da je to ikad i bilo prihvatljivo ponashanje. pa nam mozda to bude neka kolateralna korist...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Sve se slazem. Posle ovoliko ljudi koji su lose prosli u svemu tome, nikog nije briga...

Link to comment

kakav nam je stav u vezi sa proveravanjem d-dimera nakon omikrona? koliko vidim postoje dve skole misljenja - jedna kaze obavezno, druga samo kod tezih slucajeva/hospitalizacije. moja doktorka smatra da je nepotrebno, ostali me ubedjuju da proverim d-dimer (a ja ni ne znam sta bih posle s tim).

Link to comment
11 hours ago, Friend said:

To to...A neko mi rece da su kuhinjski testovi reda velicine 400-500dinara kad ono trt.

470 din (nazalni) Dr Max sa lojaliti karticom. Nemam primedbi na kvalitet odmah sam ubo pozitivan slučaj, moju kevu. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...